21. března 2016
 | 
Novinka ck2 přesně vystihuje naši generaci. Žijeme naplno a teď!

Stereotypy jsou nuda, pravidla odmítáme. Facebook, instagram, twitter, snapchat máme plný vzrušujících zážitků, které jsme s někým prožili. A právě tyhle vzrušující zážitky mohou být ještě více umocněny ck2. Genderově nevyhraněnou vůní, která představuje spojení mezi 2 lidmi a oslavuje naše rozdíly. Život je lepší, když jsme 2.

#the2ofus

 

ck2 je vůně dvou tváří. Vyvažuje městské s přirozeným a svěžím. Elektrizující energie je doplněna slunečním teplem a zároveň vůní mokrých dlažebních kostek. Dva světy se spojily dohromady, aby vytvořily jednu vůni pro tebe, pro ni, pro něho. 

 

Žádná 2 spojení nejsou stejná. A právě to je tak vzrušující. Letmé pohledy, různé typy chtíče, spalující přitažlivost, pro páry tak typické. ck2 představuje čtyři příběhy, které se odehrávají na různých místech. Na pozadí městských a přírodních prostředí rozehrávají čtyři páry vášnivé a vzrušující zážitky sdílené mezi 2 lidmi. Cool „millennials“ páry skvěle vystihují ck2. Každý z nich je jedinečný díky rozdílným životním zážitkům. Nám se nejvíce líbí Erin a Luka. Mrkněte na jejich instagalerii!