11. března 2016
 | 
V kavárnách Costa Coffe totiž podlehli jarnímu snění a fantazírování a připravili si pro vás opravdu netradiční zážitek

FIALKOVÉ LATTE

Těšíte se na lehký a svěží nádech jara, ke kterému nezaměnitelně patří nevinná vůně fialek? Vaši představu dokonale doplní aroma kávy linoucí se z vašeho hrnečku. A to ne jen tak ledajaké kávy. V oblíbených kavárnách Costa Coffee totiž podlehli jarnímu snění a fantazírování a připravili si pro vás opravdu netradiční zážitek – FIALKOVÉ LATTÉ.
Caffè latte se připravuje z espressa a krémového mléka – vršek zdobí nadýchaná mléčná pěna. Základem je originální kávová směs Mocha Italia vytvořená dle vlastní receptury. Milovníci netradičních kávových nápojů ocení jarní fialkovou chuť.

Jakmile ochutnáte doušek, rázem se ocitnete na vyhřáté louce plné trsů voňavých fialek a pod nebem bez jediného mráčku. Zpříjemněte si příchod jara posezením v útulných křesílkách uvnitř, nebo dokonce na zahrádce kaváren Costa Coffee a usrkáváním FIALKOVÉHO LATTÉ. Pobočky najdete nejen po Praze, ale i v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

STRAWBERRY MOCHA
Kdo by nemiloval neodolatelnou kombinaci voňavých jahod a božské čokolády. Už jste toho zajisté okusili hodně, mnoho zajímavých chutí. Byla ale mezi nimi STRAWBERRY MOCHA, neboli šálek espressa se sametově jemnou horkou čokoládou, bohatou mléčnou pěnou a navíc příjemně provoněný královskými plody šťavnatých jahod? Zpříjemněte si den a zajděte do kaváren COSTA COFFEE.

Jste zvědaví, jak nová káva – STRAWBERRY MOCHA – chutná? Zjistíte to v oblíbených kavárnách COSTA COFFEE, které jsou nejen v Praze, ale i v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

Kvalitu nápojů zajišťuje jedinečná kávová směs Mocha Italia neustále testovaná jedním z největších kávových odborníků – Gennarem Pellicciou. Ten dokáže rozlišit téměř 1 000 kávových chutí, proto si nechal svůj jazyk pojistit na 10 miliónů liber.

BORŮVKOVÝ DORT
Patří mezi nejoblíbenější dezerty na světě. Sníte ho do posledního drobečku a nejraději byste si hned dali další kousek. Borůvkový dort je zkrátka nepřekonatelný. Existuje mnoho receptů, jak ho připravit, vždycky ale chutná báječně – borůvky mu totiž dodají zvláštní kouzlo. Inspiroval i oblíbené kavárny Costa Coffee. Přichystali pro vás obzvlášť lákavou nabídku – borůvkový dort se smetanou a podmáslím.

Lehký vanilkový a kakaový piškot propojený nadýchanou vrstvou z jemné smetany a osvěžujícího podmáslí – to vše korunované bohatou vrstvou jedinečných fialových kuliček zalitých želatinou. Až budete přemýšlet, co si dát v „Costě“ ke kávě během vaší siesty, zkuste borůvkový dort. A příště už si nedáte nic jiného.

MERUŇKOVO-ZÁZVOROVÉ TRESSE
Velmi aromatický, chuťově jedinečný a navíc s řadou příznivých zdravotních účinků – to je zázvor. Znáte ho nejspíše s asijské kuchyně. Co kdyby se ale jeho chuť doplnila o příjemně voňavé a sladkokyselé meruňky a nadýchané plundrové těsto spletené do „copánku“? Vznikl by tak moučník, který Francouzi nazvali „tresse“. Ještě jste ho nikdy nezkoušeli, zvláště v této kombinaci? Navštivte oblíbené kavárny COSTA COFFEE, kde si na něm budete moci pošmáknout.

Závan exotiky v podobě příjemně štiplavé chuti zázvoru promísený s lehce nasládlými meruňkami zapletený do křupavého „copu“ a doplněný o zrnka granulovaného cukru na vrchu – dokonalý společník pro vaši kávu v COSTA COFFEE.