8. března 2016
 | 
Zásaditá, čili alkalická voda je pro lidské tělo velmi prospěšná! Je to to pravé řešení problému překyselení organismu.

IonAqua® je kvalitní balená voda zásaditého charakteru, s vysokým obsahem záporných iontů (OH-), aktivního a molekulárního vodíku, zásadi¬tostí 9–10 pH a zároveň nízkým oxidačně redukčním potenciálem (ORP). 

Příznivě ovlivňuje acidobazickou rovnováhu těla a vrací ji do normálních hodnot. (O kyselosti těla si můžete více přečíst zde.) Díky záporné hodnotě ORP přispívá k eliminaci tzv. volných radikálů v těle. Vodík v aktivní i molekulární formě je silným antioxidantem.

Vstřebatelnost vody

Důležitý je také vliv ionizace na vstřebatelnost vody do organismu. Molekuly neupravené vody se shlukují do skupin, zvaných klastry. Klastr tvoří 12 až 18 molekul. Takovýto shluk je příliš velký, a jeho pronikání tkáněmi je pomalé. Oproti tomu ionizovaná voda tvoří klastry jen 5 až 8 molekul. Proto se vstřebává do tkání a hydratuje buňky daleko rychleji a snadněji. Také daleko lépe vyplavuje z těla nečistoty a škodliviny.

Jak se vyrábí
IonAqua se vyrábí prostřednictvím elektrolytické ionizace, kde nám z kvalitní pitné vody vznikají dva produkty

• zásaditá voda – voda kde je nadbytek iontů OH- a molekulárního vodíku – IonAqua

• kyselá voda – Kyselá voda je víceméně druhotný produkt. Jedná se o vodu, která má v molekule vázaný jeden vodík navíc, a dále se v ní koncentrují sloučeniny chloru, dusitany, dusičnany, dusíkaté ionty a sloučeniny těžkých kovů. Tato voda je nevhodná ke konzumaci. Dá se však používat jako spolehlivá dezinfekce.

Kromě ionizace je navíc zásaditá voda čištěna na jemných filtrech, abychom odloučili případný písek a další minerální nečistoty.

O původu vody se dočtete na stránce o výrobci IonAqua a.s.

IonAqua® je vhodným nápojem pro lidi trpící stresem a dalšími civilizačními vlivy, pro lidi trpící překyselením organizmu a pro aktivní sportovce potřebující snížit kyselost organizmu po sportovním výkonu. Je vhodná i pro běžné pití.

Balení ve vícevrstvém sáčku PET/AL/NY/PE zajišťuje lepší podmínky pro uchování vlastností ionizované zásadité vody, především oxidačně redukčního potenciálu.
Použití: Pro maximální účinek doporučujeme konzumovat na lačno, nejpozději 30 minut před konzumací stravy.

Upozornění: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření lahev uskladňujte uzavřenou a spotřebujte do dvou dnů. Nevhodné pro přípravu kojenecké stravy. Případné usazeniny či zákal nejsou vadou výrobku a jsou přirozeným projevem minerálních iontů. Datum doporučené spotřeby a hodnota pH a ORP v okamžiku stočení je uvedeno na dolním okraji lahve.

Poznámka: údaj ORP udává hodnotu v okamžiku stočení a skladováním bude stoupat.

Zařazení: Nealkoholický nápoj nesycený.

Baleno ve vícevrstvém sáčku.

Koupit můžete na www.papir.cz za 24Kč