9. března 2016
 | 
Shake it, use it, LOVE IT!

Dne 25. 2. 2016 proběhlo slavnostní představení exkluzivní novinky Lancôme – unikátního oleje na rty s názvem JUICY SHAKER. Novinka byla stylově představena v koktejlovém Crystal baru v centru Prahy.

Nechyběly zde ani ambasadorky Juicy Shakeru, blogerka Johana (Milkwoman), Kristýna (Secret of Kristine), Aneta (Annbloggerkid) a také Katka (Once Upon a Time). Celý event se nesl v koktejlovém duchu, kdy si blogerky zkusily namíchat i nějaký ten Juicy Drink. Posuďte sami: 

A co je vlastně ten malý zázrak jménem Juicy Shaker?
Juicy Shaker je žhavou novinkou sezony, obsahující pečující oleje a barevný pigment. V nabídce je rovnou 13 odstínů, které jsou nezaměnitelné svojí jedinečnou šťavnatou příchutí… Je libo fialkový odstín Zaláskovaná bobule, nebo oranžový lesk Boží meruňka? Pro milovníky klasicky červených odstínů jednoznačně doporučujeme Třešňovou symfonii nebo Divoké mango!

Aplikace je jednoduchá: Zatřeste svým zázračným Juicy Shakerem, smísí se všechny složky, aplikujte měkoučkým houbičkovým aplikátorem a užívejte! Shake it, use it, love it!

Pokud vás tato novinka naprosto okouzlila, zasoutěžte si celkem o 12 JUICY SHAKERŮ na zenylancome.jenprozeny.cz