6. března 2016
 | 
Lancôme představuje novinku v podobě Juicy Shaker! Lesk? Olej? Oba!

Především je to však olej na rty plný pigmentů s cushion aplikátorem a unikátním dvoufázovým složením. Stačí jen protřepat, otevřít a nanést!

Vybírat můžete rovnou ze 13 odstínů, tedy 13 různých neodolatelných příchutí! Vyberte si tu svou na zenylancome.jenprozeny.cz.

Soutěž potrvá do 28. 3 a celkově odměníme 12 soutěžících zázračnou novinkou Juicy Shaker! Navíc nyní je Juicy Shaker exkluzivně k dostání v parfumeriích Sephora.

A co na něj říkají naše ambasadorky?

Ann Blogger Kid: „Nevím jak vy, ale já na Lancôme poměrně dost ujíždím… Juicy Shaker má takovou olejovitou strukturu, vůbec nelepí… A je tak lehce pigmentovaný, že je to nyní můj každodenní favorit.”

Milkwoman: „Juicy Shakery jsou tedy ale rozhodně skvělá výjimka. Na rtech nelepí, naopak – vůbec je necítíte. Cítíte jen tu krásnou vůni. Mám pocit, že mi ty rty i hezky vyživí, a je to zkrátka příjemné. Tleskám Lancôme za nápad balení, příchutě lesků a celou hrozně roztomilou kampaň! :)”

Secret of Kristine: „… Juicy Shakery obsahují brusinkový olej, sladký mandlový olej a omega-3. Na rtech jsou poměrně nenápadné, ale zato moc příjemné a rty opravdu vůbec nevysušují.”

Once upon a time: „Všechny rtěnky se aplikují naprosto lehce, jsou na rtech příjemné a hlavně nelepí. Celkově máte na výběr ze 13 odstínů a určitě každou z vás minimálně jeden zaujme.”

Shake it, use it, LOVE IT!

Více o soutěži se dozvíte na zenylancome.jenprozeny.cz