23. února 2016
 | 
Blogerka Dominika pro vás před časem připravila soutěž o balíčky Bellissima.

 Víme, kdo vyhrál Bellissima kulmu Ricci and Curl.

Výherkyně najdete na FB Dominiky.

Nádherné balíčky Bellissima obdržely také známé blogerky. Například www.petralovelyhair.com a ordinarylife-my.blogspot.cz. Sledujte jejich blog a dozvíte se, co se dá s kulmou Ricci and Curl dělat. Kdoví, třeba se štěstí usměje v nějaké další soutěži právě na vás. Pokud jste ale netrpěliví a do kulmy Ricci and Curl jste se už zamilovali, můžete ji koupit v obchodech s elektronikou, případně je dostupná i na internetu od 1999 Kč.

Bellissima Ricci & Curl

Automatic Rotating Curl
Tento inovativní kulmofén je vybaven automatickým systémem otáčení, který jemným způsobem omotává kadeř, zahřeje ji a vymodeluje během několika sekund: stačí vložit kadeř, stisknout tlačítko, po akustickém signálu uvolnit válec a dokonalá kudrna je hotova.

Click & Curl
Mít perfektní kudrny nebylo nikdy tak jednoduché díky systému "klikni a modeluj": stačí umístit kadeř na válec, stisknout tlačítko a vlasy se automaticky omotají kolem válce. Akustický signál indikuje okamžik, kdy lze vlasy uvolnit, protože jsou vymodelovány na požadovaný efekt.

Thermo Control
Elektronický systém regulace teploty, který umožňuje zvolit teplotu mezi 190°C a 220°C, zajišťuje perfektní styling a ochranu vlasů.

Více informací najdete na Facebooku nebo bellissima.com/cz