18. února 2016
 | 
Oslovili jsme blogerku Jitku FRANCEBABY, aby nám prozradila, co pro ni znamená život „bez limitu”?

A jak jste na tom s limity vy? Odpovězte a vyhrajte!

Stačí navštívit aussie.jenprozeny.cz a zapojit se do druhého kola soutěže o 3 vouchery na Indoor skydiving!

„Nebýt ničím limitováni, co byste podnikli?”
Tři nejzajímavější odpovědi vyhrávají!

A co pro blogerku Jitku z blogu www.francebaby.cz znamená život BEZ LIMITU?
„Díky Cosmopolitanu jsem měla další skvělou možnost vytvořit něco nového. Byla jsem zapojena do nového projektu s Aussie s názvem "Bez limitu" a mým úkolem bylo vytvořit koláž na toto téma. Musím říct, že to byl docela oříšek, tak se pojďme podívat na to, co pro mě tyto dvě slova znamenají :).”

1. JUDO – sport, který mi dal všechno. Vrcholy, pády. Hodiny potu, bolesti, slzy, ale i upřímný smích, radost a pocit vítězství. Vždy, když jsem nemohla a ležela na žíněnce se slzami v očích, tak se nade mnou objevil někdo, kdo mi řekl, ať nefňukám, že mám ještě tolik sil, že to vše zvládnu klidně znova. A ona to byla pravda :D. Ve sportu pro mě limity nejsou, protože vždy je co překonávat! 

2. LILLY – koupit si psa? Blbost. Na to nemáš čas. Stojí to moc peněz. Jsou s tím jen potíže. Jsem ráda, že jsme na to s přítelem neslyšeli a máme doma krásnou, zdravou a spokojenou mopsí slečnu, která nám dělá radost. Říká se, že štěstí a lásku si za peníze nekoupíte. Ale když si koupíte malé štěně, malý "neposkvrněný" uzlíček, který je pár týdnů na tomto světě, tak věřte, že jste si tu lásku a štěstí koupili, stačí jen, když ji vy sami dáte najevo. A psí láska..? Ta pro mě není nijak omezená :). …"

Kompletní článek naleznete zde.