15. února 2016
 | 
V ulicích Londýna došlo k převratu!

Rimmel London začíná nový rok ve velkém stylu v čele s Georgiou May Jagger a revoluční rtěnkou The Only 1. Odvážná Georgia spouští revoluci svými rty! Oblečena do vojenské uniformy a s odstínem Best of the Best #510 na rtech  sjednocuje svou armádu krásy a vchází do ulic Londýna. Zprávy o zázračné rtěnce The Only 1 se šíří neuvěřitelnou rychlostí, na sociálních sítích už se k ní přidaly nejznámější české bloggerky. Staň se také součástí #RimmelRevoluceczsk!

Jsi i ty připravena na rtěnkovou revoluci?

 

The Only 1, nová legenda, která je předurčena změnit historii a usednout na pomyslný rtěnkový trůn. Její inovativní složení v sobě spojuje to nejlepší z hydratace a současně dlouhotrvající vlastnosti rtěnek. Výrazné pigmenty ti zaručují plné krytí a fantasticky intenzivní a trendy barvy již po prvním tahu rtěnkou. Užij si komfortní nezatěžující pocit na rtech a bohatou hydrataci díky obsaženému růžovému oleji. Veškeré obavy můžeš hodit za hlavu, protože tyto nádherné barvy vydrží na tvých retch dokonalé a zářivé hodiny a hodiny. Vše, co potřebuješ, je tato jedinečná rtěnka… ta, která tě nikdy nenechá na holičkách. Tvá nová hvězda! 

 

Vybírat můžeš z 12 skvělých odstínů, od elegantní nude přes sytě růžové až po smyslně červené. Vyzkoušej jeden a budeš toužit po všech. Na který vsadíš ty?