2. ledna 2016
 | 
Vítejte v pop, retro-futuristické Paříži: světě poetických překvapení, kde věci nejsou nikdy takové, jaké se zdají.

Dejte průchod své kreativitě a vydejte se na imaginární cestu naplněnou grácií a lehkostí, která pro rok 2016 inspirovala jarní kolekci líčení od Lancôme. Hrdinka našeho pařížského příběhu si pohrává se svou dětskou stránkou a představuje make-up s nově nalezenou smyslností, kombinuje elegantní a jemné s pikantními barvami a pohrává si s inovativními texturami. Neonové pastelky s měkkými popovými tóny, ale vždy s ultra-moderním nádechem. Co je víc povznášející než odvážné porušení pravidel? Vytváření nových pocitů a efektů, které přesahují zdání a odhalují nečekané!

MOJE PAŘÍŽSKÉ PASTELKY
Limitovaná edice

Plná náruč barev
Sen se stává realitou: ikonická Rubikova kostka našeho dětství se mění na nejžádanější paletku a star produkt jara 2016.
Nádherná paletka na tváře a oči posouvá koncept „vše v jednom“ do zcela nové dimenze neomezené kreativity.  Devět odvážných barevných kostiček, devět duhových pastelek pro nekonečné varianty líčení potěší holčičku, která se skrývá v každé ženě. Líčení nebylo nikdy tak hravé, stává se dobrodružstvím bez pravidel, kde svěžest vždy převažuje.

Zářivé pastelky
Jednotlivé kostičky spolu tvoří mnohobarevnou krychli, 9 odstínů paletky se dá využít různě: jednotlivě pro dotek barvy, kombinovaně pro zdravý nádech, nebo dvojicích a trojicích pro maximální pastelový efekt. Žádná pravidla neexistují, jsou to jen prostředky, které uspokojí touhu každé ženy. Jakoby se splnil sen, oční stíny, tvářenka, highligter, všechno v jednom! Paletka obsahuje 3 odstíny korektoru, 3 tóny tvářenky a 3 oční stíny, ale nic není vytesáno do kamene, vše lze zaměnit. Stíny se dají nanášet přímo jako křída, nebo jemně štětečkem. Kompaktní duhově-prášková textura se přizpůsobí každé inspiraci.

Decentní vintage balení
Krásné pastelové kostky se schovávají v malém kovovém obalu ilustrovaném inspirací kolekce, který vypadá úplně stejně jako krabička pastelek z dětství.
Balení je zdobené malůvkami: Je krásný jarní den, Pařížanka venčí pejska nad střechami Paříže a nese si náruč plnou balónků se vzkazem Od Lancôme s láskou.

Kombinuj a skládej
Kreativní ředitelka Lancôme make-upu Lisa Eldridge představuje tipy pro použití:
Tvář: Zdravý lesk a barvu dodáte lícím plochým štětcem, jednoduše přejeďte přes vodorovnou řadu highlighteru.
Oči: Stíny nanášejte přímo na víčko, požadovanou intenzitu barvy a třpytivý efekt regulujte tlakem při aplikaci.

 

MÁ PAŘÍŽSKÁ TVÁŘENKA
Limitovaná edice

Play-doh tvářenka
Druhý star produkt pro jaro 2016 je stejně hravý a neodolatelný jako ten první! Kulatá tvářenka vypadá jako pouzdro na bonbonky a opět ji zdobí roztomilé ilustrace ve sladkých pop barvách. Dodá lícím krásný zdravý nádech a lesk.
Její Play-Doh textura je silně návyková, připomíná pastu, nanáší se prsty, snadno se roztírá a na pleti působí jemně a přirozeně.
Je k dostání v jemně pikantním odstínu:
01 Corail de Ville – ovocná oranžová pro neodolatelné tváře.

Za neuvěřitelně hravou texturou stojí technologické inovace umožňující tu nejintuitivnější aplikaci, jakou si lze představit. Pod konečky prstů při kontaktu s pokožkou textura tvářenky lehce taje. Výsledek? Úplný barevný závoj, který se snadno splyne s pokožkou.