27. ledna 2016
 | 
To pravé na svátek zamilovaných. Ale i kdykoli jindy…

Prsten ALO Sun Tear

Diamanty jsou věčné. A když se zasadí do zlatých kontur inspirovaných dešťovými kapkami snášejícími se k zemi, vytvářejí neopakovatelné vodopády třpytu na každém originálním klenotu z kolekce ALO Diamonds Rain. Příroda dokáže vykouzlit neuvěřitelnou krásu, ale až zručnost a zkušenosti mistrů šperkařů ji umí zachytit navždy.

žluté 14kt zlato, diamant, cena 5 300 Kč

Prsten ALO Gold Tear

bílé 14kt zlato, diamant, cena 5 250 Kč

Tip: Navštivte v Praze v OC Nový Smíchov první obchod české klenotnické značky ALOve a šperky si lze pořídit již od 4 000Kč. 

Čepice CAPO 

Protože doplňků není nikdy dost a v zimě jsou čepice naprostou nustností. 

www.capo-cepice.cz, cena 1599 Kč

Šaty 

„Zdá se to být maličkostí, ale šaty mají mnohem důležitější úlohu, než nás jen udržet v teple. Mění náš pohled na svět a pohled světa na nás.“ Virginia Woolf. 

madmaxfashion.cz, cena 1299 Kč

Vůně CHLOE LOVE STORY

Love Story pokračuje s Chloé. Svěžejší, květinovější, smyslnější Chloé Love Story Eau de Toilette je novou love story, kterou si vysnila Anne Flipo (ze společnosti IFF). Čistá svůdnost, která má být nošena na holé pokožce. Je naše srdeční záležitost.

Cena: EdT 30 ml, 1 390 Kč

GUESS Double Dare

GUESS Double Dare dodá pokožce smyslnost a provokativní ženskost. První dojem z jiskřivého tangela se mísí se šťavnatými lesními jahodami a sladkou vůní exotického liči a vytváří vzrušující vůni. Srdce je charakteristické omamnou vrstvou jasmínu pojícího se s jasně zelenými nótami konvalinky a lístků fialky. Základ vůně odhaluje nóty čirého jantaru, krémové vanilky a vetiveru.

Cena: Toaletní voda 30 ml, 790 Kč

Rtěnka Astor Perfect Stay Fabulous All-in-one 

Rtěnka se zabudovanou podkladovou bází pro dlouhotrvající a sytou barvu! Okamžitě zvýší hydrataci rtů až o 47% a zaručí až 6 hodin trvající nošení.

Cena: 189 Kč

Originální brože Bohoušové

Bohoušové jsou originální šperky grafičky a designérky Adriany Kotoučové. Vznikají jako brože, náramky, náušnice a jsou v plánu i jiné doplňky.

www.bohousove.cz

Limitovaná valentýnkská edice tří balzámů na rty Kiehl’s

Sada na rty Kiehl’s LIP BALM obsahuje tři varianty balzámů, každý z nich v originálním barevném obalu, který perfektně ladí s kazetou. Těšit se můžete na příchuť MANGO, CRANBERRY a ORIGINAL.