25. prosince 2015
 | 
Moderátorka Lucie Špaková je součástí širšího týmu ŽENY s.r.o.

A také stala se jednou z tváří akce na podporu sebevědomí českých žen. Ta odstartuje 16. ledna 2016 ve 13:00 v obchodním domě Atrium Flora akcí Den, kdy se budu mít ráda. Všechny ženy se mohou těšit na den plný hýčkání, zajímavých workshopů, přednášek, posezení s odborníky, slev nebo spousty dárků – to vše zdarma. Chcete rozjet vlastní blog? Podnikáte a chcete se dozvědět, jak nalákat ke spolupráci celebrity? Právě s tím poradí Lucie Špaková, která s nejznámějšími lidmi Česka doslova snídá i večeří!

3 otázky pro Lucii Špakovou

Máte vlastní blog a blogujete i na webu ŽENY s.r.o, kde jste součástí širšího týmu. Proč jste se do blogování pustila?

Už jako malá jsem pochopila, že psaní dává člověku svobodu. Kvůli práci novináře jsem se ale, poněkud ironicky, o tuto svobodu a radost připravila. Pak přišel fenomén blogů a mě začaly opět „svrbět prsty“. Jít s kůží na trh byly ale větší nervy, než jsem čekala. Jsem hodně přímý člověk a ve svém projevu sázím na naprostou přirozenost a myslím, že to je patrné i z mého psaného projevu.  Nakonec jsem díky pozitivním reakcím na blogu našla i odvahu k tomu pustit se do psaní vysněné knihy.

S čím konkrétně budete radit na akci Den, kdy se budu mít ráda? Na co se ženy mohou těšit?

Už skoro deset let pracuji jako reportérka s našimi nejlepšími umělci. Prakticky s nimi snídám, obědvám i večeřím. Zároveň pracuji jako PR a event manager a jménem klientů oslovuji známé tváře ke spolupráci. Firmy totiž často nemají nejmenší ponětí, jak na to. Někdy chybí odvaha, jindy zase tolik potřebné kontakty a často mají velmi zkreslené představy – například o honorářích. Během workshopu, který ponese název "Jak přežít práci s celebritami", bych se ráda pokusila prasknout tuto VIP bublinu a poradit podnikatelkám, které například o takové spolupráci se známými tvářemi uvažují, a řekla jim i pár postřehů z mé praxe nebo plusy a mínusy, které může tato spolupráce přinést.

Jak si vy sama zvedáte sebevědomí?

Myslím, že tím nejdůležitějším je, aby každá žena měla čas sama na sebe a neustále objevovala svou vnitřní krásu. Protože ve chvíli, kdy se žena naučí mít sama sebe ráda, už nikdy nebude mít problém se sebevědomím. Jak by také mohla?

Lucie Špaková