21. prosince 2015
 | 
NIVEA Q10 plus představila žhavou novinku v podobě perlového séra proti vráskám!

Což si nenechala ujít ani blogerka Petra z blogu www.petralovelyhair.com

A jak se jí tento přípravek osvědčil?
„Sérum Nivea s koenzymem Q10 se velmi příjemně nanáší. Na první pohled vás upoutá lahvička plná zlatavých perliček. Na pokožce je přípravek velmi jemný, krásně elegantně voní a dobře se vstřebává. Pokožka obličeje je po něm hydratovaná, zpevněná a na první pohled vitální. Také si velmi užívám samotnou aplikaci, která mi připadá zábavná. Z dávkovače totiž vyjdou maličké kousky perliček, které dostanou konzistenci jednolitého krému až při roztírání na pokožku.“

Toužíte vyzkoušet tento malý zázrak i VY? Zasoutěžte si rovnou o celý balíček produktů Nivea Q10 včetně perlového séra na blogu Petry. Více se dozvíte ve videu zde a 23.12 i v její recenzi.

Perlové sérum Q10 plus využívá speciální technologie perel, které v sobě udržují vysokou koncentraci koenzymu Q10. Samotné perly obklopuje hydratační gel, který je navíc obohacený o blahodárnou kyselinu hyaluronovou a kreatin. Stlačením dávkovače se perly rozmělní, koenzym Q10 se smísí s gelem a čerstvě aktivované sérum pro okamžitou aplikaci je na světě! Produkt používejte ještě před nanesením denního nebo nočního krému. Znásobíte tak jeho účinky.