21. prosince 2015
 | 
Foto: Coty
Obdarujte své blízké luxusními vánočními balíčky vůní.

Beyoncé Heat Kissed

Když se moment přitažlivosti stává nepopiratelným, zažehne mezi dvěma lidmi jiskra, která je přiblíží k sobě. Jejich rty se setkají a ze záblesku se stává plamen. Vůně Beyoncé Heat Kissed zachycuje tuto smyslnou intenzitu.

Dárková kazeta obsahuje parfémovou vodu 30 ml, sprchový gel 75 ml a tělové mléko 75 ml. Orientační maloobchodní cena je 800 Kč.

Guess Double Dare

Gues Double Dare je květinově-dřevitá jantarová vůně, která zachycuje pulzující energii ženy GUESS. Inspirací této vůně byla ikona a dokonalá reprezentantka americké krásy a smyslnosti, Marilyn Monroe, která svou krásou, stylem, hravým volnomyšlenkářstvím a výraznými postoji uchvátila představivost všech.

Dárková kazeta obsahuje toaletní vodu 30 ml a tělové mléko 200 ml. Orientační maloobchodní cena je 800 Kč.

Katy Parry Mad Potion

Katy Perry Mad Potion  je okouzlující orientální pižmová vůně. Je bohatá na lahodně svůdné vanilky z celého světa.  Duo zářícího jantaru a okvětních plátků jasmínu poskytuje spojení tajemna a hravé zábavy.

Dárková kazeta obsahuje parfémovou vodu 30 ml, sprchový gel 75 ml a tělové mléko 75 ml. Orientační maloobchodní cena je 800 Kč.

Playboy Play it Wild pro ni

Vypusťte z klece nezkrotnou kočku skrývající se uvnitř vás a rozjeďte vzrušující hru na kočku a myš s úžasným mužem vašich snů. Vy rozhodnete, kdy se na něj vrhnout a kdy se nechat chytře polapit! Získejte sebevědomí vzít vše do vašich rukou s Play It Wild pro ni, orientální ovocnou vůní, která ho poblázní touhou.

Dárková kazeta obsahuje deo sprej 150 ml a sprchový gel 250 ml. Orientační maloobchodní cena je 175 Kč.