18. prosince 2015
 | 
Oslovili jsme blogerku Johanku z blogu www.milkwoman.cz, aby nám prozradila, jak se připravuje s přítelem na Vánoce.

1. NALAĎTE SE NA VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU
„Začíná to nevinně, koukáme se na vánoční filmy, válíme se a já potom začínám pobíhat a vybírat, co na sebe, dobalovat dárky atd."

2. ZABOOKUJTE SI KOUPELNU JEN PRO SEBE
„Přítel se klidně válí dál, okolo se uklízí a strojí stromek. Já asistuju a potom zablokuju koupelnu, kde si dám sprchu, umyju si vlasy a oholím se. Začala jsem (s větší dávkou odvahy) používat epilátor Braun Silk-Epil 9, který jsme si přála…”

3. VYMĚŇTE KAPRA ZA LOSOSA
„Kapra u nás nikdo nejí, takže většinou pečeme jinou rybu. Loni jsem dělala lososa s avokádovo-bramborovým salátem a letos to vidím stejně…”

4.  NEBOJTE SE VÝRAZNÉHO LÍČENÍ
„Uvelebím se před zrcadlem a začne líčení. Samozřejmě za zvuku koled a vůně vánočního františka. K Vánocům mi sedí červená a letos jsem se rozhodla využít svoji novou, a teď už milovanou paletku…”

5. OBLEČTE SEBE I PŘÍTELE
„Obleču si vybraný outfit a začnu nahánět přítele. 😀 Kubovi, jako asi všem chlapům, stačí k přípravě málo a já mu jen tiše závidím. Čeká ho klasický koupelnový proces se sprchou a potom, jelikož je pyšný vousáč, si vousy zastřihne a oholí krk, vše začistí. K holení používá strojek Braun Series 7…”

6. HLAVNĚ SI TO POŘÁDNĚ UŽIJTE
„No a pak už je pomalu čas si dát štědrovečerní večeři…”

Kompletní přípravy blogerky naleznete zde. A pokud si s Johankou chcete zasoutěžit o epilátor a strojek Braun i VY, stačí, abyste napsali své vánoční přání, doplňte ho o hezkou fotečku a to vše nahrajte na mybraunworld.jenprozeny.cz nebo na svůj Facebook či Instagram pod hashtag #mybraunworld.

Více naleznete na mybraunworld.jenprozeny.cz!