8. prosince 2015
 | 
Calvin Klein přináší novou vůni pro ni a pro něj.

Jemná a zároveň svůdná vůně jde ruku v ruce s láskou, která trvá věčně. A co na ni říkají naše blogerky?

Bára (www.voguehaus.com): „…Měla jsem příležitost vyzkoušet nový parfém od Calvina Kleina – Eternity now, který je dělaný jak pro dámy, tak pro muže. Dámská vůně je květinová, orientální a osvěžující. Hodí se jak na každodenní nošení, tak i na večer – třeba na společenské akce. Super mi přijde i velikost lahvičky – vejde se i do menších kabelek… „

Její ETERNITY NOW video naleznete zde: http://www.voguehaus.com/2015/11/eternity-now.html

Adela & Tessie (adelaandtessie.blogspot.cz): „Calvin Klein uvedl tuto voňavku ve dvou variantách – pro ženy i pro muže, a natočil k nim vážně krásnou kampaň! Vůně jsou lehké, jemné a zároveň svěží. Oběma nám moc voní, Tessie si právě takovou chtěla přát letos od Ježíška 🙂 A pánská může být třeba taky perfektní dárek pro druhou polovičku k Vánocům…”

Natty (thenattiness.com): „Možná i to Eternity Now vám bude vonit věčně, protože je to jediněčná vůně, která jen tak nevyprchá. Stačí si dát malinko na jedno místo a vůně vydrží celý den. Ze začátku jsem to tedy přehnala, protože mi nedošlo, že je to trochu silnější vůně. Já jsem se hlavně zamilovala do kampaně, jak už jsem ostatně psala. Jsou to vůně „pro ni a pro něj“ a v kampani vystupuje opravdový pár, který je samozřejmě podaný, jako naprosto dokonalý, pohádkový, pár – já bych třeba rozhodně chtěla jezdit na kole, kdy on by hrál na kytaru :D!”

Vytvořte si své vlastní video na calvinklein.com/eternitynow, zasdílejte ho na Facebooku či Instagramu pod hashtagy #foreverstartsnow a #cosmocz. Na sociálních sítích odměníme rovnou 60 soutěžících, kteří od nás získají miniaturku vůně. Buďte originální!