2. prosince 2015
 | 
Značka Dove Men+Care připravila i letos před Vánoci velký výběr dárkových balení pánské kosmetiky.

Balíčky obsahují sprchové gely s technologií MicromoistureTM pro zajištění správné hydratace pokožky a antiperspiranty se svěží vůní, k dostání je i balení s praktickým dárkem, který potěší každého muže. Stačí si vybrat oblíbenou vůni.

Kosmetická taštička Dove Men+Care
Stylová kosmetická taštička Dove Men+Care je vždy připravena provázet muže na cestách. Můžete si vybrat z několika variant:

• Sprchový gel a antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Clean Comfort se šamponem Dove Men+Care Energy Boost. Nezávazná doporučená maloobchodní cena je 349,90 Kč
• Sprchový gel a antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Clean Comfort se sprchovým gelem Dove Men+Care Aqua Impact. Nezávazná doporučená maloobchodní cena je 349,90 Kč.
• Sprchový gel a antiperspirant ve spreji Dove Men+Care Extra fresh s krémovou tabletou na mytí Dove Men+Care Extra fresh. Nezávazná doporučená maloobchodní cena je 309,90 Kč.

Dárková kazeta Dove Men+Care
Výhodné balení sprchového gelu a antiperspirantu ve spreji Dove Men+Care ve formě dárkové kazety je dostupné ve dvou variantách  – Extra Fresh pro muže toužící po dlouhotrvající svěžesti a Clean Comfort pro muže, kteří si potrpí na jemnou pánskou vůni. 
Nezávazná doporučená maloobchodní cena je 179,90 Kč za variantu s balením 250 ml a 209,90 Kč za variantu s balením 400 ml. 

Dárkové balíčky Dove Men+Care jsou již dostupné ve většině obchodních řetězců a drogerií.