1. prosince 2015
 | 
Nezaměnitelná chuť Vánoc!

Tradiční moravský punč z vinařství Petratur je pro vás připraven na vánočních trzích v Praze na Václavském náměstí a v Brně na Zelném trhu a na Vaňkovce.

Letos poprvé si Tradiční moravský punč můžete dát také přímo v našem PunčPointu – prodejní okénko v domě U Čtyř mamlasů na náměstí Svobody v Brně.

Tradiční moravský punč neodmyslitelně patří k Vánocům a vánočním trhům jak v Praze, tak v Brně, kde jej můžete ochutnat a přesvědčit se, že i Vám navodí onu pohodovou vánoční atmosféru.

Vychutnejte atmosféru a chuť rodinné tradice od roku 1934 vyznačující se originální recepturou z poctivých surovin z 30. let minulého století!

„Kromě vína z vlastní produkce našeho rodinného vinařství Petratur, koření, cukru a směsi lihovin, přidáváme do našeho punče také tajnou přísadu, která se dědí už po několik generací!“ Prozrazuje výrobce Tomáš Petratur. Ten také vylepšil recept svých předků ještě o ovoce, ať už čerstvé, zavařené či sušené nebo směs oříšků, které si zákazník může navolit dle svého přání!

Nyní naleznete v nabídce více jak 10 druhů punčů! „Specialitou je náš bílý punč s hruškovým likérem a hruškou z naší zahrádky a zavařovanou mými rodiči. Dalšími favority jsou třeba švestkový nebo královský punč.“

Více informací hledejte na www.vinarstvipetratur.cz nebo www.vinarskydumlucanus.cz

Můžete také sledovat Facebook