28. listopadu 2015
 | 
Soutěžte právě teď o sexy vůně ETERNITY NOW Calvin Klein!

Calvin Klein přináší novou vůni pro ni a pro něj. Jemná a zároveň svůdná vůně jde ruku v ruce s láskou, která trvá věčně. Novinku ETERNITY NOW si prostě zamilujete! Díky ní se budete cítit svůdně, sexy i přirozeně.

Navíc Calvin Klein vytvořil jedinečnou aplikaci, která vám z vašich fotografií vytvoří stylové video. Vytvořte si ho na calvinklein.com/eternitynow, zasdílejte na Facebooku či Instagramu pod hashtagy #foreverstartsnow a #cosmocz. Na sociálních sítích odměníme rovnou 60 soutěžících, kteří od nás získají miniaturku vůně. Buďte originální! 

PŘIVOŇTE SI K ETERNITY NOW

Dámská vůně Calvin Klein Eternity Now v sobě ukrývá přirozenou krásu, půvab a eleganci. Otevírá sladkými tóny sorbetu spolu s exotickým liči. V srdci se snoubí jemná vůně pivoňky a neroli, které pozvolna postupují do dřevitého základu. Vůně pižma, kašmírového dřeva a ambroxanu vytváří poslední tečku této dokonale kompozice.
Okouzlete své okolí podmanivou vůní Calvin Klein Eternity Now.

Pánská vůně Calvin Klein Eternity Now je velmi mužná a moderní. Originální kompozice v sobě propojuje pikantní tóny koření se sladkou vůni kokosu a hřejivým nádechem dřeva. Povzbudivé tóny karamboly a pačuli jedinečným způsobem doplňuje smyslná vanilka. Eternity Now je vůně plná kontrastů a nečekaných spojení s jemným nádechem orientu. Dopřejte si originalitu s velkou dávkou elegance!