30. listopadu 2015
 | 
“Není hezčí pocit, než udělat člověka šťastným, i kdyby to bylo jenom na moment”

…říka majitelka salonu Jean Louis David v Praze na Smíchově Andrea, která si  přizvala na pomoc odborníky s kterými se rozhodli ukázat klientce Lucke, že stačí málo a uvidí v sobě jinou ženu.

Učitelka Lucka přišla do salonu tak, jak běžne chodí oblečená ve volném čase, nenalíčená a měla účes který si dle odborníků ze salonu vyžadoval ráznejší zásah: Rozhodli sme se pro změnu střihu, aby sme vlasy ozdravili a účes přispůsobili Luckinmu naturelu, tvaru obličeje a zvyklostem úpravy doma. Při změne farby sme použili techniku “contrast” a spodní část účesu sme napigmentovali Glossem (úžesná technika pigment a olejů, která nepoškodí vlasy, dodá jim lesk a vymývá se bey efektu odrostů) tak, aby vynikl contrast a zároveň aby sme zjednotili množství barev nanesených do vlasů kdysi, vlasy sme při mytí ošetřili radou Oil Therapy od Jean Louis David (šampon, maska a olejíček), která vlasy vyživí arganovým olejem, výtažkami z jojoby a datlí a zanechá vlasy lehounké a nezatažené.

Make up artistka Markéta jednoduchým a velice efektním líčením z řady Guerlain sjednotila tón pleti, vyzdvihla  Lucčiny krásné veliké oči a zajímavé kontúry tváře.

Stylistka Marianna v spolupráci s butikem ICON, Praha 1 vybrala pro Lucku 2 outfity, oba jednoduché, urban style (protože přesne “urban woman” je ta, která nejlépe vystihne štýl Jean Louis David) outfity, vhodné do práce, i na volný čas.

Lucka byla proměnou pozitivně zaskočená a počáteční obavy s kterými do salonu vešla vystřídal nádherný úsměv obrovské překvapení!

Odborníci ze salonu Jean Louis David i od Guerlainu Lucce odporučili vhodné ošetřovaní pleti i starostlivost o vlasy a věnovali jí dárky, které ji pomohou si péči dopřát a taky si ji užít zároveň.