17. listopadu 2015
 | 
VÁNOČNÍ SPECIALITY V COSTA COFFEE!

Těšíte se na zimu už jenom proto, že se dočkáte ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee sezónních voňavých kávových nápojů? Vaše chvíle právě přichází, protože jejich baristé si pro vás nachystali opravdové speciality – Perníkové Latté, Tiramisu latte nebo Salted Caramel Cappuccino. Kromě těchto zimních drinků seženete v „Costě“ i zajímavé tipy na vánoční dárky – nové termohrnky a dokonce i keramický hrníček. Fajnšmekři ocení Mocca press konvičku nebo kávovou směs Mocha Italia v zrnkové či mleté formě. Vezměte své přátele a přijďte si posedět do jakékoliv kavárny Costa Coffee. Pobočky najdete nejen v Praze, ale i v Plzni, Liberci, Ostravě, Pardubicích či Teplicích.

Costa Coffee XMAS – Předvánoční „hektiku“ si můžete zpříjemnit návštěvou oblíbených kaváren Costa Coffee, kde mají pro vás nachystané zimní novinky – nadýchané kokosové makronky, jedinečné čokoládové brownie stromečky, lahodné Tiramisu latte, tradiční Perníkové latte nebo třeba chuťově zajímavé Salted Caramel Cappuccino.

Costa Coffee Combo Silver – Milujete termohrnky nebo znáte někoho, koho by potěšil? Rozšiřte si sbírku o speciální vánoční kousek z kaváren Costa Coffee, případně s ním okouzlete vaši kamarádku, sestru, maminku nebo třeba partnera. Novinkou je i keramický hrneček v podobném designu – s vánočními zimními motivy v příjemné stříbrné barvě. Seženete v kavárnách Costa Coffee.

Costa Combo Red – Kdo by nemiloval kávu! Skvělou inspirací pro tip na vánoční dárek proto může být kávová směs Mocha Italia v mleté či zrnkové variantě, červený termohrnek Contigo prvotřídní kvality s nápisem COSTA nebo třeba roztomilá Mocca press konvička. Vyberte si dárečky pro vaše blízké nad lahodným Latte či Cappuccinem v kavárnách Costa Coffee.