16. listopadu 2015
 | 
Kdo si z ní odnesl ocenění a bude reprezentovat síť parfumerií SEPHORA na nejvýznamnějších akcích?

Prestižní soutěž SEPHORA Make-up Masters, která si klade za cíl hledat a motivovat ty nejtalentovanější vizážisty, proběhla v Čechách již podeváté.

Soutěž SEPHORA Make-Up Masters je projekt pařížské SEPHORA University a spadá pod mezinárodní vzdělávací projekt s názvem The Beauty Masters by SEPHORA. Ten dává šanci všem talentovaným zaměstnancům doplňovat své znalosti a schopnosti. Partnerem letošní akce se stala již potřetí značka YVES SAINT LAURENT.

Jak to probíhalo?
Do národního kola soutěže se probojovalo šest finalistů, aby předvedli své umění a utkali se o účast v týmu National Make-Up Artist Sephora. Vítězkou SEPHORA Make-up Masters 2015 se stala Barbora Ftáčková, která z rukou Karin Laukové, ředitelky sortimentu a marketingu parfumerií SEPHORA, a školitelky Michaely Bonkové, převzala luxusní kabelku YSL v hodnotě 70 000 Kč, kosmetiku YSL v hodnotě 3000 Kč a kufr s kosmetikou a štětci SEPHORA. Hlavní oceněná svým vítězstvím navíc získala vstupenku na třídenní setkání Beauty Masters v Paříži a roční vzdělávací program pro Beauty Masters. V rámci projektu dostává také možnost vytvoření profesionálního portfolia.

Podívejte se na video ze slavnostního večera!