20. října 2015
 | 
Rituál MYTHIC OIL je opravdu nezapomenutelným smyslovým zážitkem.

Vyzkoušela sama Taťána Kuchařová, která se svěřila do rukou vlasového mága Libora Šuly.

V produktech Mythic Oil se prolíná tradiční využití olejů s nejmodernější technologií. „Moc se mi líbila masáž, při které jsem relaxovala,” řekla nám po rituálu v podání ambasadora L’Oréal Professionel Libora Šuly spokojená Taťána. „Celá řada má velmi hezkou vůni a taky nádherný luxusní design.” 

Po aplikaci šamponu a péče se na vlasy a vlasovou pokožku se nanese posilňující sérum Mythic Oil. „Pak následuje masáž, která udělá z celého rituálu opravdový zážitek. Je zdrojem relaxace, uvolnění napětí a umožní celkový transfer energie,” vysvětluje Libor Šula.

Po rituálu nanesl Libor do délek vlasů Taťány ještě novinku z řady Mythic Oil – Shimmering Oil. Tento olej se zlatými třpytkami dodá vlasům krásný lesk. Je možné ho aplikovat i na tělo. Nezanechává nežádoucí mastné skvrny a má nádhernou a smyslnou vůni!

Zapojte se do soutěže o atraktivní ceny!
Položte vlasovým odborníkům ze Salonu Expert L’Oréal Professionnel na stránkách dopisyzesveta.jenprozeny.cz libovolnou otázku na téma „VAŠE VLASY“ a hrajte celý měsíc o balíčky produktů L’Oréal Professionnel!

Svůj nejbližší Salon Expert najdete v Salon lokátoru!