15. října 2015
 | 
Přepadá vás touha změnit s blížící se zimou svůj look? Víte, jaké vlasové trendy budou těmi nejstylovějšími? Čtěte dál!

Výrazné pěšinky, krajkový efekt, baby hair, asymetrický look, hladké vlasy, to vše se řadí tuto sezonu mezi top účesy! Experti z L’Oréal Professionnel se nechali inspirovat světovými přehlídkami. Inspirujte se i vy!

Hairstylista Luigi Neri navrhl vysoce stylizované looky plné hloubky!

Kde jste našel inspiraci pro tyto looky?
Luigi: Na přehlídkách Givenchy, Dior a Garetha Pugha, ale i pozorováním obyčejných lidí.

Pro jaký typ vlasů se hodí?
Luigi: Co se týče elegantního efektu, pro kudrnaté vlasy je třeba kontrolovat objem, zatímco pro ty s jemnějšími vlasy je vhodnější lehčí struktura. Wob není vhodný pro kudrnaté vlasy. Mokrý look není vhodný pro hodně jemné vlasy, protože zmenšuje objem. Baby hair je okouzlujícím oživením vlasů pro speciální příležitost, ty ale nesmějí být příliš jemné.

Pro jaký typ dívky se hodí?
Luigi: Volba závisí na vaší osobnosti a stylu. Elegantní look je jednoduchý a disciplinovaný, wob něžný a okouzlující. Wet look je androgynní a velmi módní. A nakonec baby hair look je sofistikovaný a kreativní.

WET LOOK
Na „mokrý look“ použijte přípravek Extreme Splash, Wet Domination by Tecni.ART,  L’Oréal Professionnel, 150 ml, 269 Kč.

WOB (WAVY BOB)
Na lehce vlnitý účes použijte Scruff Me, Wild Stylers by Tecni.ART, 150 ml, 345 Kč a Waves Fatales, Hollywood Waves by Tecni.ART, 150 ml, 269 Kč, vše od L’Oréal Professionnel.

BABY HAIR
„Dětské vlásky“ vytvoříte pomocí přípravku Extreme Splash, Wet Domination by Tecni.ART, L’Oréal Professionnel, 150 ml, 269 Kč