15. října 2015
 | 
Sephora se nechala inspirovat japonskými rituály v péči o pleť a vytvořila 3 řady pleťových masek

Sephora nabízí novou generaci pleťových masek s příznačným názvem Colorful Masks. Sephora nabízí novou generaci pleťových masek s příznačným názvem Colorful Masks, o které můžete soutěžit zde:

Masky existují ve třech řadách:

textilní pleťové masky
textilní masky na oči
noční pleťové masky.

V každé řadě si můžeme vybrat z 8 typů účinných složek a použití, které nabízejí: žlutá je tonizační, červená odstraňuje známky únavy, tmavě oranžová vyhlazuje, světle růžová relaxuje, meruňková vyživuje a zklidňuje, perlově růžová rozjasňuje, fialová hydratuje a zelená osvěžuje.

Textilní pleťové masky jsou vyrobeny z tkaného vlákna, které přilnou ke konturám obličeje, a tím zlepšují působení aktivních složek na pleť. Použití je velmi jednoduché: pouze masku rozložíte, umístíte na obličej, necháte 15 minut působit a po odstranění masky zbytek produktu jemně vmasírujte.
Cena: 95 Kč/ks

Textilní masky na oční okolí jsou rovněž vyrobené z tkaného vlákna a poskytující okamžité výsledky již po prvním použití! Použití je stejné jako u pleťových masek.
Cena: 85 Kč/ks

Noční pleťové masky jsou neskutečně praktické a zároveň velmi účinné – zatímco vy spíte, ony pracují. Naneste na vyčištěnou pleť a ráno už jen obdivujte výsledek.
Cena: 95 Kč/ks

Více informací najdete na www.sephora.cz.