14. října 2015
 | 
Navštivte aussie.jenprozeny.cz a zapojte se do prvního kola soutěže o 3 simulované lety v Airbusu 320!

A co proto musíte udělat? Stačí odpovědět na soutěžní otázku: „Co pro vás je / bylo životní výzvou?” 3 nejzajímavější odpovědi vyhrávají!

Blogerka Nikola z blogu brixhauz.blogspot.cz pro vás sestavila celý seznam největších životních výzev:

„Já, Nikola Braxatorisová, miluji výzvy! A proto jsem se stala součástí nového projektu Aussie. Tato koláž symbolizuje výběr fotek, které zobrazují, co pro mě v životě byla výzva. Ale k samotným fotkám se dostanu ještě později. Teď to nejdůležitější! Vy máte možnost otestovat 100 balíčků vlasové kosmetiky Aussie a vyhrát 3x simulovaný let v Airbusu 320! A to je celkem výzva, ne? 🙂 Pokud chcete zvítězit, stačí jen vyplnit registraci. No a mimo jiné můžete také pro mě hlasovat, nebo spíše pro mou koláž a třeba bych vyhrála ten simulovaný let s vámi :). Vše najdete tady, jak samotnou registraci do soutěže, tak i hlasování o nejlepší koláž, kde uvidíte i výtvory ostatních blogerek.“

„První fotka je z finálového večera soutěže Miss Studentka 2014/2015, kterou se mi podařilo vyhrát. A právě přihlášení do této soutěže krásy rozhodně považuji za obrovskou výzvu…”

Více se dočtete na http://brixhauz.blogspot.cz/2015/10/i-love-challanges_12.html