11. října 2015
 | 
Akce probíhá od pátku 23. až do neděle 25. října 2015.

Již tradičně jsou oslavy spjaty s 20–30% slevami a speciálními nabídkami ve více než 70 prodejnách PALLADIA. Budete mít příležitost nakoupit výhodně jak oblíbené módní značky, tak i obuv, kosmetiku, šperky, knihy, doplňky do domácnosti a další produkty. Dále je pro Vás po tyto 3 dny oslav připraven Beauty koutek (patro –2), ve kterém se můžete nechat zkrášlit dle posledních trendů. Česání, líčení a lakování nehtů je pro Vás zcela zdarma. Chcete-li si domů odnést památku na příjemně strávený čas v PALLADIU, zastavte se na patře 0 u hlavního vchodu z náměstí Republiky v narozeninovém fotokoutku a užijte se zábavné focení.

Hlavní narozeninový program vypukne v sobotu od 13 h na podiu na patře 0. Zde Vás přivítá neobvyklá moderátorská dvojice Agáta Prachařová a Libor Bouček. Součástí programu budou módní přehlídky v čele s úspěšnými modelkami Renatou Langmannovou, Gabrielou Frankovou, Lucií Kovandovou a Muži roku, Tomášem Dumbrovským a Janem Pippingerem. Vidět přehlídky se Vám vyplatí, protože díky nim načerpáte spoustu módní inspirace pro podzim a zimu. Mezi jednotlivými body programu se PALLADIEM rozezní melodie z české verze světově známého francouzského muzikálu Romeo a Julie v podání Vlaďky Skalové a Vojtěcha Drahokoupila. Po nich přijdou na řadu hvězdy z oblíbené televizní taneční show, které Vám předvedou latinské i klasické tance, z nichž některé se díky Honzovi Onderovi můžete naučit přímo na místě.

To vše a ještě více během víkendu 23.–25. října 2015 v PALLADIU!  Sledujte průběžně narozeninovou microsite PALLADIA a budete v obraze!