10. října 2015
 | 
Soutěžte na mojeauto.jenprozeny.cz!

Na stránkách mojeauto.jenprozeny.cz právě probíhá třetí finální kolo soutěže, ve kterém můžete vyhrát víkend plný relaxace v luhačovickém wellness hotelu Augustiniánský dům****S, na který vás odveze nový PEUGEOT 208!

Jste zvědavé, jak si první vítězka užila tento luxusní víkend? Přinášíme vám exkluzivní reportáž Nikoly Hřebíkové.

„V pátek jsme si s přítelem vyzvedli auto a já byla nadšená. Je vážně super, nejradši bych si ho nechala! Do Luhačovic jsme jeli asi čtyři hodiny, ale uteklo mi to, protože jsem konečně řídila pořádné auto. Čím víc jsme se blížili, tím bylo okolí hezčí a hezčí. Hotel jsme našli snadno a při příjezdu se mi zatajil dech. Musím říct, že jsem nikdy nebyla v hezčím hotelu. Pokoj byl hrozně útulný a hned jsme se zabydleli – já zabrala celou skříň a fotila nás hned v županech a sdílela fotky na Instagram (:-D) a přítel se rozvalil na obrovskou postel.”

„No, a pak jsme strávili celý víkend povalováním se v zahradě, relaxem ve wellness a v sobotu jsme prošli celé Luhačovice skrz naskrz. Luhačovice jsou vážně úžasné místo. Všude fontány, lázeňské domy, altánky a lávky. Všude voněly čerstvě upečené lázeňské oplatky a všichni chodili upravení v šatech a košilích a hlavně s úsměvem na rtech. Také my jsme procházeli Luhačovicemi a naším hotelem pořád s úsměvem. V hotelu se o nás starali královsky a my jsme si to královsky užívali – vyzkoušeli jsme všechny sauny a parní lázně, koupel, vířivku, bazén, ráno jsme se těšili na snídani a večer jsme se svátečně upravili na výbornou tříchodovou večeři. Cítili jsme se tam vážně jako v pohádce. Musím říct, že to byl nejhezčí víkend v mém životě. Byla jsem na luxusní dovolené, na kterou jsme přijeli v super autě, a víkend jsem strávila s tou nejlepší osobou.“  

Soutěžte na mojeauto.jenprozeny.cz!