2. října 2015
 | 
Jejich výrazná sebedůvěra je zpět a silnější než kdy dřív. Nechte je upoutat vaši pozornost. „We double dare you”

Provokativní. Odvážná. Sebejistá. GUESS představuje vůni GUESS Double Dare inspirovanou GUESS Dare.

Hravá sexy vůně
Parfumérka Marypierre Julien ze společnosti Givaudan vytvořila květinově-dřevitou jantarovou vůni, která zachycuje pulzující energii ženy GUESS.

„Při vytváření vůně GUESS Double Dare jsem se inspirovala ikonou a dokonalou reprezentantkou americké krásy a smyslnosti, Marilyn Monroe. Svou krásou, stylem, hravým volnomyšlenkářstvím a výraznými odvážnými postoji uchvátí představivost všech,“ říká Julien. „Její bezchybný vzhled byl vždy pečlivě formován; strávila hodiny před zrcadlem zdokonalováním své osoby. Při vytváření nové vůně GUESS Double Dare jsem chtěla zachytit všechny tyto přednosti s výrazným zaměřením na detail.“

GUESS Double Dare dodá pokožce smyslnost a provokativní ženskost. První dojem z jiskřivého tangela se mísí se šťavnatými lesními jahodami a sladkou vůní exotického liči a vytváří vzrušující vůni. Srdce je charakteristické omamnou vrstvou jasmínu pojícího se s jasně zelenými nótami konvalinky a lístků fialky. Základ vůně odhaluje nóty čirého jantaru, krémové vanilky a vetiveru.

Hlava: tangelo, lesní jahody, liči
Srdce: jasmín, konvalinka, lístky fialky
Základ: vetiver, jantar, vanilka

 

Odvážné balení
Flakon GUESS Double Dare, který navrhl Lance McGregor, zachovává dědictví pilířů Dare. Jeho jemné křivky a ostré fazety představují klasický flakon v novém zlatém odstínu. Hrdlo flakonu je zdobeno zlatým řetízkem zdobeným logem GUESS, zatímco ikonický trojúhelník GUESS je umístěn na vrcholu víčka.
Barva krabičky odkazuje na bohatou džínovou historii GUESS – sytá modř dodává vůni Double Dare její temnější atmosféru. Krabička je zdobena stylovými zlatými cvočky, kdežto tradiční GUESS logo je přerušeno poznávacím znamením značky, červenou rtěnkou, která posouvá hranice nového koketního obalu.

Dvojitá porce zábavy
Reklamní kampaň vůně GUESS Double Dare, kterou nafotil a režíroval Yu Tsai, se zaměřuje na dvojici modelek, jimiž jsou Megan Williams a Natasha Bernard. Obě oděné v sexy GUESS oblečení dobyly nákupní scénu Hollywood Hills a jsou připraveny na další dobrodružství.

Portfolio a ceny:
Toaletní voda 30 ml 790 Kč / 29 €
Toaletní voda 50 ml 990 Kč / 36 €
Toaletní voda 100 ml 1 450 Kč / 52 €