30. září 2015
 | 
Víte, jaké vlasové trendy budou tuto sezonu nejstylovější? Čtěte dál!

Přepadá vás touha změnit svůj look s blížícím se podzimem. 

Po létě nestačí jen zastřihnout konečky, inspirujte se novými stylingovými trendy, které hlásí zdůraznit vaše přednosti. Zkuste například oživit svou barvu fialovými odlesky „Majirel“. Víc než kdy jindy půjdou vlasy ruku v ruce s doplňky. Copy, krepování, hladké ohony, oslňující vlny, baby hair nebo WOB prostě musíte mít. Vaše vlasy jako kouzlem promění lesklé, vlnité a krepované efekty. Inspirujte se novou tváří IT LOOKS, módní blogerkou Nicole Warne, která se svěřila do péče profesionálů. Její blog GARY PEPPER je jedním z nejvlivnějších módních blogu světa. Spolupracovala se jmény, jako je Louis Vuitton nebo Dolce&Gabbana. Dnes je jednou z nových tváří It Looks L’Oréal Professionnel.

1) MODERNÍ RETRO
V rukou Frédérica Mennetriera a Sama McKnighta byla zdůrazněna hloubka a lesk Nicoliných vlasů. Různé looky doslova tvarují její obličej a struktura vlasů umožňuje vytvoření mnoha stylů. Frédéric Mennetrier pak její černé vlasy ozvláštnil fialovými odlesky Majirel.

Moderního vzhledu inspirovaného 20. léty dosáhnete za použití gelu Hollywood Waves, Waves Fatales od Tecni.ART, který nanesete na vlhké vlasy, a po vysušení přidáte natáčky, díky kterým vzniknou horizontální vlny.

2) WOB (WAVY BOB)
Pro wob použijte trochu gelu Waves Fatales, Hollywood Waves od Tecni.ART, který aplikujte na vlhké vlasy. Následně je vysušte, konečky vlasů můžete lehce natočit kulmou.

3) WET LOOK
Mokrého looku dosáhnete použitím Extreme Splash, Wet Domination, od Tecni.ART.

SALON EXPERT
Hledáte nejlepší salon ve svém okolí? Klikněte zde