22. září 2015
 | 
Přinášíme vám exkluzivní reportáž z testování vozu Peugeot.

Druhé blogerské duo testovalo matný a extrémně výkonný model Peugeot 208. Martina z blogu theblondieverse.com a Olga z blogu everyday-runway.com ho pro vás testovaly rovnou celý týden! Jste zvědavá, jak si dvě fashion blogerky užily jízdu v krásném novém autě?

Martina: „Jak už víte, jely jsme si oddechnout do Luhačovic do hotelu Augustiniánský dům v rámci projektu s časopisem Cosmopolitan a značkou Peugeot, která nám zapůjčila šedého mazlíka Peugeot 208. Autům rozumím asi tak dobře jako molekulární podstatě chorob meruněk, takže technické věci přenechám řidičce (její článek najdete tady) a zaměřím se spíše na ty povrchní věci, jako třeba design, který má fakt šmrnc. Baví mě jeho šedá barva, neonové detaily a především matný povrch, který přitahoval pohledy lidí v okruhu pěti kilometrů. Další plus je kufr, do kterého jsme naskládaly polovinu našich skříní, deset párů bot a jídlo, které by vystačilo pětičlenné rodině na měsíc. A co musím ještě vypíchnout je…“

Olga: „ Pro tento projekt mi přidělili jako parťáka Martinu z TheBlondieverse, takže bylo jasné, že při testování bude o zábavu postaráno. Nutno dodat, že jsem až do vyzvednutí nevěděla, jak bude náš malý přítel na cesty vlastně vypadat a když jsem ho uviděla, byla jsem vážně překvapená. Opravdu stylové sportovně-elegantní auto perfektní barvy s chromovanými lištami okolo oken a diodovými světly… jako by bylo dělané přesně mně na míru. Navíc s matným lakem (na který má Peugeot speciální patent, díky tomu je auto odolnější proti poškrábání a ušpinění), kvůli kterému se za autem otáčely nejen ženy, ale i muži. Několikrát mi také muži pochválili matnou fólii a po zjištění, že to není fólie, ale speciální lak, se o auto začali zajímat ještě více. Nejdříve jsem se s tímto krasavcem trochu bála jezdit, protože jsem zvyklá na své staré auto, ale díky parkovací kameře, která mi na obrazovce ukazuje, kam až si můžu dovolit zajet, to šlo jako po másle…”

Kompletní reportáž si můžete přečíst na mojeauto.jenprozeny.cz, kde na vás čeká i soutěž o wellness víkend v luhačovickém wellness hotelu Augustiniánský dům ****S.

Podívejte se na jejich exkluzivní video a reportáž s novým vozem Peugeot 208!