14. září 2015
 | 
Luhačovický wellness hotel Augustiniánský dům ****S patří více než 5 let mezi špičkové wellness hotely v České republice

Vyhledávaný je zejména kvůli kvalitnímu ubytování a špičkové gastronomii. Atraktivní součástí hotelu je i wellness & spa centrum, které zahrnuje vyhřívaný bazén, whirlpool, finskou a bylinkovou saunu, mentolovou a solnou parní lázeň, autentické wellness rituály nebo nejoblíbenější proceduru – Augustiniánskou masáž. Tak, jako se mění příroda s každým ročním obdobím, přizpůsobuje svoji atmosféru a nabídku i wellness hotel Augustiniánský dům. Podzim patří posilování imunity a nabírání sil na zimní období. V zimě se hotel soustřeďuje na speciální terapie a rituály, které souvisí s prohříváním organismu a doplňováním energie. Zážitkový pobyt v Augustiniánském domě je i skvělým dárkem pro vaše blízké, vybírat můžete z nabídky na stránkách: www.augustian-life.cz.

Právě teď můžete vyhrát pobyt ve wellness hotelu Augustiniánský dům díky naší soutěži s vozem Peugeot 208. Mrkněte na stránky mojeauto.jenprozeny.cz a zkuste své štěstí! Soutěžíme celkem o tři wellness víkendy v tomto unikátním hotelu!