19. srpna 2015
 | 
Milujete nakupování kosmetiky a chtěli byste si obohatit vaši kosmetickou taštičku o nové produkty?

Není nic snazšího než se zapojit do velké soutěže s Raiffeisenbank!

Přihlaste se do soutěže na stránkách modninakupy.jenprozeny.cz.

Vybrali jsme pro vás tři exkluzivní beauty blogerky, které obdržely kreditní kartu Style nabitou na 5000 Kč a byly vyslány na zábavné beauty nákupy.

Tentokrát se ambasadorka kreditní karty Style Veronika z blogu www.veronikad.com zašla podívat do několika kosmetických obchodů a parfumérií, ze kterých si vybrala například obchod Manufaktura, Ryor nebo Crabtree & Evelyn. V Manufaktuře neodolala a pořídila si svůj oblíbený ochranný krém na ruce s malinovým a hroznovým olejem, dále si zde vybrala i jemný čistící peeling (obojí s 5% slevou). Veronika chtěla trošku zaexperimentovat, a tak si pořídila úplně novou a velmi chválenou dvoufázovou odličovací emulzi Ryor, kterou měla díky kreditní kartě Style rovnou s 10% slevou. Jste zvědavé, jak Veronice její nakoupené novinky vyhovují? Více o nákupech blogerky Veroniky se dočtete na modninakupy.jenprozeny.cz.

Další beauty ambasadorka kreditní karty Style od Raiffeisenbank Katka z blogu www.onceuponatimeblog.com si pro vás připravila zajímavý beauty článek, který naleznete již brzy na modninakupy.jenprozeny.cz v sekci blogerky! Inspirujte se, soutěžte a vyhrajte skvělé nákupy s blogerkami!

Napište nám, co byste si s touto kartou pořídila za 5000 Kč vy a která z jejích výhod je podle vás ta nejlepší. Vyhrajte celkem 6 nabitých kreditních karet Style od Raiffeisenbank na své nákupy!

Více o soutěži na modninakupy.jenprozeny.cz!

Nejvýhodnější karta na vaše nákupy? Kreditní karta Style!
→ Vrací až 2 % z nákupu kartou! Více info najdete na www.rb.cz, v sekci Osobní finance – Kreditní karty
→ Slevy v obchodech až 30 % v rámci programu Sphere card
→ Balíček pojištění KOMFORT proti zneužití karty, chrání i nákupy a osobní věci

Neváhejte a pořiďte si novou kreditní kartu STYLE na www.epujcky.cz

Více o výhodách kreditních karet od Raiffeisenbank na www.rb.cz a snadné sjednání karty na www.epujcky.cz
 

Soutěžte na modninakupy.jenprozeny.cz.