4. srpna 2015
 | 
Vyzařuje fascinující sílu, jejíž krása a šarm okouzluje.

S mrknutím a s úsměvem vás vtáhne do fantastického a bláznivého světa.

Nechá působit své kouzlo při vytváření uchvacujícího elixíru.

 

Kouzelný elixír

Katy Perry’s Mad Potion je okouzlující orientálně-pižmová vůně. Je bohatá na lahodně svůdné vanilky z celého světa. Duo zářícího jantaru a okvětních plátků jasmínu poskytuje spojení tajemna a hravé zábavy.

Hlava: tahitská vanilková orchidej, jablečné pižmo, růžové pivoňky
Srdce: madagaskarská vanilka, krémové pižmo, okvětní plátky jasmínu
Základ: mexický vanilkový lusk, magické pižmo, jantar
Parfuméři: Stephen Nilsen a Natasha Cote, Givaudan

Flakon

Design skla přejímá své tvary od klasické zaoblené láhve na elixíry. Matné provedení a jasně fialová tekutina dodávají zářivý efekt, zatímco rozmarné pruhy kolem dlouhého úzkého hrdla flakonu přinášejí dotek nečekaného bláznovství.
Přední strana flakonu obsahuje embosovaný prvek připomínající voskovou pečeť vyraženou na starých lékárenských lahvičkách.
Kulatý uzávěr naplněný stříbrnými třpytkami evokuje ducha magického hvězdného prachu, zatímco pozoruhodná černá krabička zdobená stříbrnými puntíky následuje podstatu vůně Katy Perry’s Mad Potion.

Bláznivý svět Katy

Bezstarostná a hravá Katy Perry’s Mad Potion vyjadřuje její fantastickou stránku, která se odráží v kampani. Katy se ocitá v roli kouzelnice a chytá všechny šílené a podivné přísady, které plují kolem ní. Do svého kouzelného klobouku přídává plující koťátka, kostky, hvězdy a měsíce a vytváří tak okouzlující bláznivý elixír.