28. července 2015
 | 
Stále se můžete zúčastnit jedinečné letní Frisco fashion soutěže na frisco.jenprozeny.cz.

Nejenom, že můžete každý týden vyhrát karton tohoto stylového nápoje, ale rovnou i o zásobu Frisco na půl roku!

Zapojte se i VY! Jak na to? Je to jednoduché. Inspirujte se jedinečnou Frisco fashion koláží, kterou pro vás exkluzivně vytvořila blogerka Tessie z blogu adelaandtessie.blogspot.cz.

Líbí se vám její wish list s názvem „Posezení s kamarádkou“? Nahrajte svůj vlastní! Nejoriginálnější fashion wish list získá zásobu Frisco na půl roku a focení do Cosmopolitanu po boku dvou fashion blogerek!

Co inspirovalo blogerku Tessie k vytvoření wish listu s názvem „Posezení s kamarádkou“?

„Mnozí z vás mají za sebou maturitu, zkoušky, státnice nebo jste vynervovaní z práce, známe to všichni. Každý má svůj vlastní oblíbený způsob relaxace, někdo je nejraději sám, někdo se zas nejlépe uvolní na party. Já osobně bych zvolila posezení s kamarádkou 🙂 Teplý letní podvečer, sedíme s Adél na lavičce, někde blízko vody, povídáme si o životě, smějeme se vtipům, kterým rozumíme jen my, koukáme na západ slunce a popíjíme Frisco. Prostě paráda. Ale nebyla bych správná fashion blogerka, abych si tu scénu nepředstavovala i s oblečením, co na sobě mám.…“ Více se dozvíte na blogu adelaandtessie.blogspot.cz.

Zasoutěžte si i vy na frisco.jenprozeny.cz!