23. července 2015
 | 
Celé léto máte jedinečnou příležitost ochutnat osvěžující koktejly plné ovoce, teď nové příchutě:

ŘÍMANKA

– JABLKO

– MANKO

– OKURKA

– ŘAPÍKATÝ CELER

– ŘÍMSKÝ SALÁT

CENA: 0,5 l 99 Kč, 0,3 l 79 Kč

SMĚLOUN

– VODNÍ MELOUN

– MALINY

– ANANAS

– LIMETKA

CENA: 0,5 l 99 Kč, 0,3 l 79 Kč
 

Každý z nás si pamatuje na časy, kdy se pily krabičáky.Vždy měly tu ovocnou stopu. Ano, to byly krabicové džusy! Pak najednou přišla úplně jiná liga. Říkaly si fresh džusy. Jak ty se bavily! „Džusík, jak se vede?" A druhý hned: „Á, džus bus, parádně příteli, jsem zdravý jako řípa!" A třetí se nejdřív nemohl vymáčknout, ale pak to byla naprostá vitamínová bomba! Fruitisimo se do nich úplně zbláznilo a řeklo si, že dobro se musí šířit dál. A jelikož fresh džusy jsou ze samých mladých kousků, kteří se chtějí předvádět a být na očích, tak je šouplo za vitrínu. Ač mají někteří tvrdou slupku, najdete v nich kamarády do deště. Protože i když někdy klopýtnete a spadnete, zaručeně vás postaví na nohy. A vymáčknou ze sebe všechno, aby vám udělaly radost. Jsou tak sladcí!

BIO KELÍMKY FRUITISIMO

Fruitisimo se dívá na svět skrz ovocné brýle a když se rozhodovalo, jaký nový obal pro své skvělé drinky použít, kelímky z kukuřice pro něj byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží 🙂 Díky novým kelímkům se každý drink stává něčím výjimečným a vy tak můžete odcházet s pocitem, že jste udělali něco zdravého a prospěšného nejenom pro sebe, ale i pro přírodu, na kterou se v dnešní uspěchané době zapomíná.

Proč BIO kelímky?
Ovocné a zeleninové drinky a koktejly si zaslouží správný obal, který přesně vystihne jejich pravou podstatu. Bioplastové PLA kelímky jsou vyráběny z rostlinné biomasy (ve Fruitisimo případě z kukuřice) a z přírodní suroviny. Díky tomu jsou kelímky 100% rozložitelné, tedy 100% kompostovatelné. Za 3 – 4 měsíce nezůstane z kelímku vůbec nic.

Milujte s Fruitisimem nejenom ovoce, ale také přírodu! 🙂

Další výběr šťávy a ovocných koktejlu najdete na www.fruitisimo.cz

Zajdete do Fruitisima na vitamínové koktejly!