22. července 2015
 | 
Milujete módní nákupy a chtěli byste si obohatit šatník trendy oblečením?

Není nic snazšího než se zapojit do velké módní soutěže s Raiffeisenbank!

Přihlaste se do soutěže na stránkách modninakupy.jenprozeny.cz.

Vybrali jsme pro vás tři exkluzivní módní blogerky, které obdržely kreditní kartu Style nabitou na 5000 Kč a byly vyslány na zábavné módní nákupy.

Ambasadorka kreditní karty Style Ejvi z blogu www.ejvifreedom.com se zašla podívat hned do několika partnerských prodejen, ve kterých získala skvělé slevy. Pořídila si skinny džíny Levi’s, halenku z Vero Moda a v prodejně Klenoty Aurum obohatila svůj outfit o zajímavý šperk. To vše si Ejvi pořídila se slevou 10 %. Více o Ejviných nákupech se dočtete na modninakupy.jenprozeny.cz.

Další fashion ambasadorka kreditní karty Style od Raiffeisenbank Johana z blogu www.milkwoman.cz je milovnicí rockového glamour stylu, a tak si nakoupila velmi klasické a zároveň neotřelé módní kousky, které nikdy nezestárnou. Johančin sen byl koupit si její vysněné 90’s Vagabond boty, které si díky kreditní kartě Style a programu Sphere card pořídila v Pery shoes za 1709 Kč (místo klasických 1799 Kč). Celý oufit doplnila novými jeany od Levi’s a flitrovým svetříkem.

Třetí ambasadorkou karty Style od Raiffeisenbank je stylistka Olga z blogu www.everyday-runway.com. Olga měla hned jasno, kam vyrazit a co si pořídit. Neváhala ani minutu, a jelikož při nakupování svých oblíbených black & white módních kousků ušetřila nemalou částku, mohla zbylé peníze utratit s kamarádkou Martinou za super večeři. Kdo šetří, má za tři! A co si Olga díky kreditní kartě Style pořídila?

Napište nám, co byste si s touto kartou pořídila za 5000 Kč vy a která z jejích výhod je podle vás ta nejlepší. Vyhrajte celkem 6 nabitých kreditních karet Style od Raiffeisenbank na své nákupy! A pozor! O vítězkách rozhodují fashion a beauty blogerky!

Více o soutěži na modninakupy.jenprozeny.cz!

Nejvýhodnější karta na vaše nákupy? Kreditní karta Style!
→ Vrací až 2 % z nákupu kartou! Více info najdete na www.rb.cz, v sekci Osobní finance – Kreditní karty
→ Slevy v obchodech až 30 % v rámci programu Sphere card
→ Bezúročné období až 50 dní
→ Balíček pojištění KOMFORT proti zneužití karty, chrání i nákupy a osobní věci

Chcete vědět více?
Navštivte kteroukoli pobočku Raiffeisenbank, podívejte se na www.rb.cz nebo volejte infolinku 800 900 900. Žádost o kartu můžete také vyplnit na www.epujcky.cz.

Soutěžte na modninakupy.jenprozeny.cz.