15. července 2015
 | 
Foto: S.T.A.M.P.S.
Hodinky S.T.A.M.P.S. přichází s novými modely

Růžová je barva nejen letošního léta a proto nepromarněte šanci koupit si praktický doplněk ve formě hodinek S.T.A.M.P.S. 

Firma TimeHouse, výrobce hodinek s vyměnitelným ciferníkem, připravila novou kolekci hodinek tentokrát v odstínech růžové barvy. Každý si může sestavit vlastní model a vytvořit si tak hodinky, přívěsek na krk či karabinu podle vlastního vkusu. Tento model pak může na základě oblečení, nálady nebo příležitosti změnit, protože známka (ciferník) je na řemínku zacvaknutá ve speciálním držáku.

Z motivů hodinek S.T.A.M.P.S. si vybere každý – z portfolia 300 motivů ciferníků v kombinaci s koženým nebo silikonovým páskem či plastovým náramkem z  polyresinu.                 

Vyměnitelný ciferník hodinek S.T.A.M.P.S. stojí Kč 565,- (voděodolný) či Kč 745,- (vodotěsný), řemínky dle druhu a materiálu ke koupi od Kč 545,- do Kč 990,- a plastové náramky v rozmezí od Kč 685,- do Kč 1350,-.

K dostání na e-shopu www.timehouse.cz, v OD Kotva v Praze či u vybraných prodejců, jejichž seznam najdete na webových stránkách.