25. června 2015
 | 
Sestavte si svoje vysněné hodinky!

Chcete mít své originální hodinky, které si sestavíte podle svého „já“?  Firma Time House nabízí nespočetné množství variant hodinek S.T.A.M.P.S. s vyměnitelným ciferníkem. Kolekce na léto 2015 přináší vtipné i romantické, ale vždy kreativní vzory ciferníků!

Firma TimeHouse, výrobce hodinek s vyměnitelným ciferníkem, přichází každou sezónu s novými modely hodinek.   Každý si může sestavit vlastní model a vytvořit si tak hodinky, přívěsek na krk či karabinu podle vlastního vkusu. Tento model pak může na základě oblečení, nálady nebo příležitosti změnit, protože známka (ciferník) je na řemínku zacvaknutá ve speciálním držáku.

Z motivů hodinek S.T.A.M.P.S. si vybere každý – z portfolia 300 motivů ciferníků v kombinaci s koženým nebo silikonovým páskem či plastovým náramkem z  polyresinu.                  

Vyměnitelný ciferník hodinek S.T.A.M.P.S. stojí 565,- (voděodolný) či Kč 745,- (vodotěsný), řemínky dle druhu a materiálu ke koupi od Kč 545,- do Kč 990,- a plastové náramky v rozmezí od Kč 685,- do Kč 1350,-.
K dostání na e-shopu www.timehouse.cz, v OD Kotva v Praze či u vybraných prodejců, jejichž seznam najdete na webových stránkách.