23. června 2015
 | 
Léto je období zábavy, odpočinku a načerpání sil na další polovinu roku.

Někdo ho tráví prací, jiný potřebným odpočinkem a další setkávání s přáteli. Co máme asi všichni společné je chuť bavit se a užívat si slunečních paprsků plnými doušky. I přes to bychom neměli zapomínat na negativní účinky slunečního záření, před kterými nás lékaři i dermatologové v poslední době varují. Pokud se často pohybujete na slunci a opalujete se bez použití dostatečného množství kvalitních ochranných krémů, velmi riskujete své zdraví. Sluneční paprsky na nechráněné pokožce způsobují solární alergie, stárnutí pokožky, zhoršení a tvorbu pigmentových skvrn a v nejhorším případě rakovinu kůže.

Řešení přináší společnost BIODERMA se svými produkty z řady Photoderm. Kromě sluneční ochrany v oblasti UVB a UVA, obsahují tyto produkty jako jediné na trhu patentovaný komplex buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Látky jako ektoin a manitol zabezpečují dokonalou ochranu každé pokožky před nebezpečným UV zářením. Novinka Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ je ideálním společníkem do kabelky každé ženy, která chce, aby její pokožka byla dokonale chráněná, zmatněná a hydratovaná. Jeho nová ultralehká textura zaručí, že jeden z jeho tří odstínů nebude nikdy chybět ve vaší letní kabelce.

Navštivte stránku www.photoderm.cz, kde zjistíte informace o dalších produktech a novinkách z řady Photoderm. Najdete tu zajímavé články o slunečním záření i sluneční ochraně a hlavně se zde můžete zapojit do Velké letní soutěže PHOTODERM NA CESTÁCH o zajímavé ceny. Hlavní cena je letenka v hodnotě 10 000 Kč. Tak neváhejte, mažte se a bavte se, společně s Biodermou! Výhra může být Vaše!

 

Exkluzivně v lékárně!
www.bioderma.com/cz