12. června 2015
 | 
Příruční tašky ZasPas z recyklovaných automobilových pásů na cesty

Značka ZasPas, která vyrábí originální kabelky, tašky a jiné doplňky pro ženy i muže, přichází s novou kolekcí příručních tašek na cesty. Tašky vyrobené z recyklovaných automobilových pásů z vrakovišt jsou nejen praktickým, ale zároveň velmi originálním doplňkem.

Designérka Tereza Lstibůrková vytvořila příruční tašky na letní dovolenou, které jsou ryze praktickým doplňkem. „Pro cestování do zahraničí každý ocení malou tašku, kam se vejdou doklady, peněženka a třeba mobilní telefon,“ říká Tereza. Tašky bezpečně uschovají dokumenty do velikosti A5 a jiné cennosti, mají uvnitř malou kapsičku na zip a jsou uzavíratelné také na zip a na magnetický patent.

Tereza se svým manželem Vojtou recyklují vyřazené bezpečnostní pásy a tvoří z nich originální tašky a doplňky, které nejenže hezky vypadají, ale díky použitému materiálu jsou abnormálně odolné. Desítky modelů jsou ušity nejen z klasických černých pásů, ale také v barevných kombinacích. Na některých modelech jsou použity pro funkční otevírání tašky i autospony, které zároveň působí jako originální designový prvek.

Cena: 990,- Kč

Cena: 1 050,-Kč

Tašky a jiné doplňky od české značky ZasPas jsou k dostání od 420 Kč na www.zaspas.cz nebo u vybraných prodejců.