9. června 2015
 | 
Buďte trendy!

Tak holky, co pofrčí nadcházející sezónu? Co nesmí chybět v žádném šatníku?

Kristýna P.: yaaay, trendy na jaro. Jasně. Klasicky jsou to květinové vzory s abstraktním nádechem, krajka, mix odstínů denimu, khaki – military styl, černo bílá – grafické vzory, a třásně.

Míša Š.: Mrkněte se na náš blog www.blogesrobes.cz, určitě tam najdete inspiraci. Razíme heslo, že nepodléháme trendům, ale nosíme ty zaběhlé, co nejvíc sluší našemu stylu a postavě. Takže džínové kraťásky, croptopy a slip-ony jsou jistota.

Nikol: V žádném šatníku nesmí chybět áčkový kabátek se 3/4 rukávy a pastelový barvičky, který jsou hitem snad každého jara a letos dokonce nejen na oblečení ale i na vlasech.

Jakému trendu s chutí propadnete?

Nikol: Bohémským třásním, mixu denimů a určitě vyzkouším ještě odstín champagne na mých vlasech přes léto.

Co jste si naposledy pořídily a z čeho máte radost?

Nikol: Maxi dress z nově otevřeného butiku Fornarina v Pařížské ul. s květinovým vzorem a v Miláně jsem si udělala radost bomber jacketem z pravé kůže a džínovými boyfriendy.

Míša: Kloboukem z Lindexu, těch mám už nespočet, ale vždycky mi udělá nový radost.

Kristýna: Novou sportovní kolekcí od Nike. Funkční legíny s grafickými vzory, nové tenisky na běhání a mikinu od české sportovní značky WEMOVE.

Kde se inspirujete?

Nikol: Ulice. To je můj největší zdroj inspirace! Koukám často kolem sebe a díky tomu, že hodně cestuju můžu sledovat trendy i ve světových metropolích. Naposledy jsem v Itálii zahlídla u jednoho byznysmana červené ponožky a hned jsem si je šla koupit taky:)

Míša: Nakupuji ráda na zahraničních  e-shopech a baví mě sledovat kombinace některých outfitů, které by mě dřív nenapadly. Třeba elegantní kabát a sportovní tenisky.

Jak se udržujete ve formě?

Všechny chodíme pravidelně běhat, na jógu, do fitstudia Kotva na Riu Hrušovskou a zkoušímé nové revoluční techniky cvičení. Snažíme se nepřejídat a Tína teď vytáhla kolo a Nikol s Míšou in-liny.

Nikol: Objevila jsem teď další level jízdy na longboardu a chodím pravidelně na pumptrack (více na mém Instagramu) a protože už je hezky tak i na paddleboard na Vltavu do Žlutých lázní.

Setkání blogerů a největší shopping event blogerské scény názvem Bloges Market, které organizujete, začíná být velmi populární. Co chystáte teď?

Nikol M.: Samozřejmě jsme rády, že se to takhle rozjelo. Plánujeme dělat jednou za půlroku takovýhle velký market s účastí až 20 českých fashion a beauty blogerek. Zapojili jsme i foodie blogerky, přidalo se k nám i trendový pití Frisco… Aktuální připravujeme na pláži ve Žlutých lázních další akci s názvem BLOGES BEACH MARKET. Ale na to je ještě chvilku čas. Teď máme květnovou proměnu a hubnutí do plavek…

Míša Š.: Příští Bloges Market plánujeme spojit i s charitativním přesahem a neprodanné oblečení věnovat na nějaký dobročinný účel, třeba matkám v azylových domovech apod. Takže může každý i návštěvník i bloger věnovat něco ze svého šatníku na dobrou věc 🙂

Zmínili jsme spolupráci s Friscem. Značky o vás tedy mají zájem?

Nikol: Náš blog má sice už dva roky, ale spolupráce se světovýma firmama funguje podle našich představ až poslední rok. Máme jasnou cílovku, takže firmy dost selektujeme, protože víme, že jsou naše čtenářky rozmazlený soutěžema a značkama 🙂 Firmy musí splnit naše nároky a to se Friscu perfektně daří ve všech směrech. Jsme si myslím vzájemným přínosem a má to pozitivní dopad na všechny strany.