24. května 2015
 | 
Pro dokonale krásné vlasy.

Vaše vlasy jsou denně vystaveny stresu: poškození a suchosti díky slunečnímu záření, opakovaným chemickým a mechanickým procesům a znečistění ovzduší. Kérastase opět posouvá hranice technologie, a překračuje omezení formulací. Výsledkem je mistrovské dílo pro revitalizaci vlasové pokožky i vlasů. Představujeme vám výjimečnou produktovou řadu CHRONOLOGISTE, která v sobě sjednocuje směs nejvzácnějších složek v nejvyšší koncentraci. V hlubinách, 3000 metrů pod mořskou hladinou bylo objeveno tajemství na perfektní proměnu vlasů. Byla objevena molekule Abyssine z hlubin vulkanických zlomů. Tato látka má jedinečné zklidňující a ochranné účinky na pokožku a napomáhá její regeneraci. Tato řada nabízí luxus ve formě výjimečných ingrediencí pro krásu vlasů i vlasové pokožky, prémiového balení a vznešené  parfemace. Nechte se hýčkat jedinečným smyslovým zážitkem díky exkluzivní revitalizační službě „KAVIAR SPA RITUAL“ pro relaxaci, regeneraci a výjimečnou krásu vlasů i vlasové pokožky.

BAIN RÉVITALISANT

250 ml, 495 Kč / 17,50 EUR
Revitalizační šamponová lázeň pro všechny typy vlasů pro výjimečné čištění. Pro všechny typy vlasů.

TECHNOLOGIE
Abyssine, Oléo-Complexe,  Ceramidy, Vitamine E

VÝSLEDKY NA VLASECH
Zklidňuje, sjednocuje a posiluje povrch  vlasového vlákna

VÝSLEDKY NA POKOŽCE
Vyživuje a zjemňuje pokožku hlavy

POUŽITÍ

Aplikujte do vlhkých vlasů, začněte u kořínků a postupně rozprostřete ke konečkům. Vmasírujte, napěňte a následně vypláchněte.

MASQUE RÉVITALISANT

200 ml, 840 Kč / 33 EUR
Intenzivní vyživující péče s dlouhotrvajícím efektem na proměnu vlasů i vlasové pokožky. Pro všechny typy vlasů.

TECHNOLOGIE

Abyssine, Oléo-Complexe, Ceramidy, Vitamine E, Gluko-Lipidy

VÝSLEDKY NA VLASECH

Obnovuje a revitalizuje vlasové vlákno.

VÝSLEDKY NA POKOŽCE

Zklidňuje a uzdravuje vlasovou pokožku.

POUŽITÍ

Aplikujte množství velikosti vlašského oříšku do délek a konců vlhkých vlasů, v případě suché vlasové pokožky, vmasírujte i do pokožky. Nechte působit po dobu 5-10 minut, po té důkladně vypláchněte. V případě kontaktu s očima okamžitě vypláchněte.

PARFUME EN HUILE

120 ml, 1 090 Kč / 39 EUR
Parfémovaný olej pro důmyslnou krásu vlasů. Vhodné pro všechny typy vlasů. Navržen jedním z nejvíce renomovaných představitelů světových parfumerií: Alberto Morillas .

Výjimečná kombinace ušlechtilých tónů nejlepších světových vůní – čajové růže, pižma, a „bois blonds” – s olejovým extraktem z myrhy.

TECHNOLOGIE

Oléo-Complexe, Jasmín, Výtažek z Myrhy

VÝSLEDKY NA VLASECH

Vlasy vypadají vyživené a rozzářené. Dodává vlasům dlouhotrvající jemnou a smyslnou vůni

POUŽITÍ
Aplikujte jednu nebo dvě pumpičky do délek suchých vlasů. Neoplachujte.

 

Exkluzivní revitalizační služba: "Kaviár SPA rituál"

Zvláštní balení dvou unikátních péčí zajišťuje celistvost ingrediencí, které se uvolní až v moment smíchání a okamžitě se rozpustí ve směsi. Vlastnosti revitalizační masky se spojí s mikroživinami z perel "Concentré de vitalité" pro vytvoření oživujícího efektu. Chronologiste obnovuje krásu vlasů a zanechává pokožku s pocitem revitalizace.