25. května 2015
 | 
Že jste o ní ještě neslyšely?

Když zapojíte svoji kreativitu a znalost trendů, můžete si v téhle výzvě vysoutěžit růžový notebook HP Stream a spoustu dalších cen. Jak na to, se dočtete teď a tady.

Růžová módní výzva je soutěž společnosti AVON, ve které tentokrát nejde o kosmetiku ani líčení, ale stoprocentně o módu. Podmínkou účasti je zakoupení letošního Trička proti rakovině prsu; můžete si ho ale klidně půjčit od mamky nebo se na něj složit s kamarádkami.

Vaším úkolem je vymyslet k Tričku co nejoriginálnější a nejvíc trendy outfit, vyfotit ho na sobě (či na někom jiném) a podle instrukcí na www.zdravaprsa.cz poslat do soutěže. Pozor, nehodnotí se vaše fotogeničnost, ale kreativnost outfitu, který dohromady s Tričkem vytvoříte, takže stesky typu „Ale já vypadám na fotkách děsně“ hoďte za hlavu!

Hlavní cenou je již výše zmiňovaný úžasný růžový notebook HP Stream a dárkový koš s kosmetikou od Avonu, ale ani další výhry nejsou k zahození. Na tu z vás, která se umístí na druhém místě, čeká fotoaparát Olympus PEN E-PL7, vítězka bronzové ceny si odnese poukázku do Sportisima v hodnotě 2.000 korun a pro další čtvrté až desáté místo jsou připraveny hodnotné balíčky od Avonu.

V porotě, která rozhodne o vítězích, zasedne Gábina Partyšová, která je mimochodem i moderátorkou a ambasadorkou AVON Pochodu proti rakovině, Martina Bechyňová – známá fashion blogerka, stylista Karel Dominic Stix a zástupce Avonu.

Tričko vám poslouží i jako vstupenka na samotný Pochod proti rakovině prsu, který se uskuteční 6. června. Sraz je jako obvykle ve 12 hodin na Staroměstském náměstí, ale trasa Pochodu nás tentokrát nezavede do Žlutých lázní. Úžasná hudební show a stany plné zábavy se letos přesunují na Rohanský ostrov, kam se všichni mnohem lépe vejdeme.