6. května 2015
 | 
Foto: Vadim Kramer
Líčení Urban Decay je odvážné a zábavné.

Tato značka je pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou individualitu a odhalit ženskost.

Mánii UD propadly nejen zahraniční hvězdy. České krásky také milují luxusní kosmetiku, proto ty nenechaly ujít příležitost a seznámily se s produkty Urban Decay.

Olga Menzelová

Eva Decastelo

Monika Leová

Sandra Parmová

TOP 10 UD Obsseisons

NAKED PALETKY
Jde o paletky, které navždy změnily svět neutrálních odstínů. Naked dokazuje, že nahé líčení rozhodně není nudné. Přes bronzovou Naked, hnědobéžovou Naked2, narůžovělou Naked3 až po nepostradatelné paletky Naked Basics.

EYESHADOW PRIMER POTION
Žádné rozmazání. Živější barvy. Pohodlnější aplikace. Není divu, že jde o nejlepší podklad pro nezničitelné celodenní stíny. Můžete si vybrat hned ze čtyř druhů: Original (po zaschnutí není vidět), Sin (šampaň, třpytivá), Eden (tělová, matná) a Anti-Aging.

MAKEUP SETTING SPRAYS
Tyto lehoučké spreje zaručují, že make-up vypadá celý den, jako byste ho zrovna nanesla. Dokazují to i klinické testy! K dostání ve dvou verzích: All Nighter (pro všechny typy pleti) a De-Slick (pro mastný typ pleti).

24/7 GLIDE-ON EYE PENCIL
Nejlepší tužka na oči všech dob! Uspokojí všechny vaše touhy po dokonalé barvě. Jedinečná krémová textura, neuvěřitelně dlouhá výdrž. A to nejlepší: je k dostání ve 40 návykových odstínech. 

PERVERSION MASCARA
Řasenka Perversion klouže po řasách s úžasnou lehkostí a jediným tahem vás promění v sexy dračici. Její mimořádně krémové složení s efektem prodloužení a zvětšení objemu pokrývá každou řasu trojitým černým pigmentem. Obsahuje také hloubkově vyživující směs přísad pro větší, černější a víc sexy řasy.

NAKED SKIN BEAUTY BALM
Okamžitá retuš a neúnavný bojovník s příznaky stárnutí. Tento lehoučký a sametový balzám ihned opticky zredukuje nedokonalosti a za 8 týdnů používání výrazně zpevňuje i vypíná pleť. Hedvábné složení vyniká zářivým polomatným povrchem a obsahuje mikroskopické kuličky rozptylující světlo, díky nimž pleť vypadá jako po zásahu profesionálního vizážisty.

EYESHADOW
Naše oční stíny vám zamotají hlavu. Směs Pigment Infusion SystemTM umožňuje, že se barvy samy prolínají v rámci stínu. A co to všechno znamená? Výraznou barevnost. Barvu, která na víčku skutečně drží. Třpyt, který neslábne. Sametovou hebkost a skvělou kombinovatelnost.

NAKED FLUSHED
Bronzer. Rozjasňovač. Tvářenka. Tyto kompaktní pudry můžete používat individuálně, tvarovat dokonalé linie nebo mísit všechny tři odstíny dohromady.

REVOLUTION LIPSTICK
Rtěnka Revolution představuje krémový a dokonalý luxus! Doslova návyková, s neuvěřitelnou barevností, hydratuje rty, přičemž opticky zvětšuje jejich objem. Revolution Lipstick si jednoduše
zamilujete.

GOOD KARMA OPTICAL BLURRING BRUSH
Tento štětec byl navržen speciálně pro použití s make-upem Naked Skin Liquid Makeup. Nabírá a nanáší make-up lépe než prsty nebo houbička. Výsledek? Jemné vrásky a další nedokonalosti na oko zmizí a vám zbyde jen bezchybná a rozjasněná pleť.

Kosmetiku Urban Decay koupíte ve vybraných prodejnách Sephora!