4. května 2015
 | 
Foto: aprodelta
„Parfém je jako móda pro nos.“ Příběh lásky, módy a parfému, podepsáno Karlem Lagerfeldem.

„Miluji dámské vůně, stejně jako miluji pánské. Dělají život krásnější.“

 

Takto v roce 2014 popsal Karl Lagerfeld základní filozofii svých nových vůní, jednu pro ni a jednu pro něj. K oslavě prvního výročí uvádí Karl novou limitovanou edici dua vůní pro ni a pro něj, které nesou nebeské a sugestivní jméno PARADISE BAY. Dočasná edice, která přináší ještě silnější spojení mezi Lagerfeldovým světem vůní a Karlovou magickou módou.

Čerpajíce inspiraci z prvního dua vůní Karl Lagerfeld, parfémy Paradise Bay přináší explozi světla a svěžesti. Dva originální flakony změnily barvu: sklo je lakováno v odstínu broskve pro dámskou vůni a modré pro pánskou. Dvě barvy léta, které Karl Lagerfeld miluje. Průhledný, čistý, hranatý vršek, který nese jeho ikonu, logo Lagerfeld, zvýrazněné stříbrným kovem pro módní dotek v tomto kontrastu. Dvě vůně, každá z nich jedinečná svým způsobem, nově interpretují skladbu originálního dua Karl Lagerfeld.

Nová tvář první Eau de Parfum, květinové zelené, znovu zkomponované nosy Serge Majoullier a Cécile Matton. Paradise Bay pro ni přináší více ovoce do svého celku. Liči a ananas přidávají jiskru sametové broskvi. Splynutí oznamuje světlost srdce jasmínu, růže a magnolie, kterou skoro cítíte na dotek. Kompozici zakončuje pohlazení vanilky, pižma a santalového dřeva. Zářivě ženská, tak působí tento nový eau de parfum v lehkém, ale zároveň i smyslném závoji.

Pro druhou část kompozice pod taktovkou Jeana-Christophera Héraulta byla zvolena kompozice dřeva a kapradí v podobě Eau de Tailette pro něj. Kontrast bergamotu a lístků fialky (přítomných již v originální edici pro něj), je podtržen novou energií zelené máty, jablka a výrazných borůvek. Následně je pokožka zahalena do vetiveru a kašmírového dřeva.

Toto nové duo vůní je nerozdělitelné. Přitažlivost mezi nimi je zjevná a neodolatelná. Příběh velkého útěku na pláž s rozehřátým pískem, ztraceni v malé části světa, kde se setkává ženskost s mužností, přirozeně doplňují jeden druhého.

 

 

Karl Lagerfeld Padise Bay Woman 85ml EDP Natural Spray  2.190 Kč
Karl Lagerfeld Padise Bay Woman  45ml EDP Natural Spray  1.490 Kč

Karl Lagerfeld Padise Bay Man 100ml. EDT Natural Spray    1.890 Kč
Karl Lagerfeld Padise Bay Man 50ml. EDT Natural Spray   1.390 Kč