28. dubna 2015
 | 
Foto: Sephora
SEPHORA připravila ke Dni matek naprosto úžasné překvapení!

Na oslavu Dne matek Sephora obnovila svou spolupráci s renomovanou designerkou Malikou Favre, která navrhla a vytvořila vzhled Sephora dárkových boxů a tašek. 

Malika Favre je francouzská designerka žijící a pracující v Londýně. Její styl, často popisován jako spojení Pop Artu a Op Artu, se vyznačuje zvláštním spojováním  linií a barev, díky kterému vynikne pravá podstata jejích ilustrací. Minimalisticky a odvážně zkoumá vztah mezi pozitivním a negativním prostorem. Její práce vždy vychází z touhy povědět nějaký příběh. Provokuje fantazii a okořeňuje obyčejné věci troškou humoru a smyslnosti.

Po studiu grafického designu v Paříži se v roce 2006 přestěhovala do Velké Británie, aby pokračovala ve své kariéře jako ilustrátorka. V roce 2006 začala pracovat jako grafická návrhářka. ilustrátorka a animační ředitelka pro prestižní agenturu Airside.

V roce 2011 opustila toto studio a začala se živit jako nezávislá ilustrátorka. Od té doby pracovala pro mnoho různých kluentů z nakladatelství a reklamních agentur jako Vogue, The New Yorker, Penguin a Gucci.