30. dubna 2015
 | 
Hydra Zen Beauty Essence a Hydra Zen Overnight Serum-in-Mask.

Život moderní ženy ještě nikdy nebyl tak vzrušující jako nyní, to s sebou ale nese i jisté množství každodenního stresu. Stres může být emocionální i environmentální a jeho dopady se s přibývajícím věkem stále silněji zapisují do tváře. Kožní bariéra ztrácí svou rovnováhu, pleť je křehčí a přichází o svou schopnost bránit se vnějším škodlivým vlivům. Oslabená pokožka bývá dehydratovaná a citlivější. Pleť následně ztrácí jas a objevují se další a další nedokonalosti.

Voda je zdrojem všeho života a stejně tak je i hydratace klíčem ke krásné pleti. Před patnácti lety společnost Lancôme vytvořila řadu produktů péče o pleť Hydra Zen, která bojuje s dopady stresu a přináší kvalitní hydrataci, zklidnění a ochranu. Výsledkem je obnovení hebkosti a jasu pleti. Roku 2015 se řada Hydra Zen rozšiřuje o dva nové produkty péče o pleť, které přinášejí mimořádně příjemný pocit a zklidnění i pro citlivou pleť v městském prostředí: Hydra Zen Beauty Essence a Hydra Zen Overnight Serum-in-Mask. 24 hodin nepřetržité hydratace pro regeneraci pokožky a okamžitý příjemný pocit.

PŘÍLIV SMYSLNOSTI

V podobě těchto dvou nových výrobků se řada Hydra Zen dostává do samotného srdce dokonale harmonické péče o pleť, jelikož kombinuje zklidňující sílu hydratačních přípravků, tišící svěžest exkluzivních textur a příjemně pokojné vůně… Produkty Hydra Zen, a zejména jejich úžasné textury, čerpají inspiraci v asijské kosmetice a nabízejí tak nové alternativy produktům západního střihu, například měnící se textury, které jsou obohaceny o hydratační činidla a aktivní přísady pro nebývale jemnou pleť. Jsou svěží jako ranní rosa, rychle se vstřebávají a nedusí pleť, která může bez potíží dýchat.

Hydra Zen Overnight Serum-in-Mask

Příliv jasu… Svěží a sametová textura prvního séra v masce Hydra Zen overnight serum-in-mask redukuje viditelné známky stresu a únavy, které se projevují na pleti. Intenzivně (+40% hydratace, čtyři hodiny po aplikaci) a dlouhodobě (+14% hydratace, dvacet čtyři hodin po aplikaci)* vyživuje pleť. Jeho textura spojuje svěžest a sílu séra s komplexním efektem, jaký přináší maska. Samotná aplikace je chvílí ryzí relaxace. Ihned se vstřebává do pokožky a zanechává po sobě jen lehoučký závoj. Pleť, která je zahalena do pocitu unikátní lehkosti, zaznamenává okamžité zklidnění. Sama si povšimnete přívalu života, plnosti, svěžesti, pružnosti i obnoveného jasu. Dochází také k redukci příznaků únavy (61%)! Pleť je viditelně krásnější (78%) a regenerovaná (74%).**

*Nástrojové měření, 24 žen
**Vlastní hodnocení, 75 bělošek

Hydra Zen Beauty Essence

První krok pro ohromující hydrataci, který čerpá inspiraci z asijské kosmetiky… Tato esence s mimořádnými senzorickými vlastnostmi přináší vydatný příliv hydratace a dokáže uhasit žízeň pleti na 24 hodin. Můžete nanášet před Vaší klasickou péčí a hydratovat, nebo samostatně pro okamžitý zklidňující efekt. Jaké tajemství se ukrývá za jeho mimořádnou svěžestí? Gelová textura, která se při kontaktu s prsty přemění v kapalinu. Její hydratační vlastnosti z ní dělají první krok každého beauty rituálu. Přináší okamžitý pocit rozkoše. Je svěží (74%) a vyniká příjemným pocitem (66%), pokožka je regenerovaná (58%)**. Dokonale matný, hebký a čistý povrch znamená perfektní podklad pro další produkty péče o pleť.

** Vlastní hodnocení, 53 bělošek