1. května 2015
 | 
Od Rimmel London!

Holky! Oživte svoje tvářičky s dokonale přizpůsobivým make-upem od Rimmel London; rozjasní vaši pleť a zanechá ji přirozeně, zdravě vypadající! Vaše bouřlivá párty minulou noc zůstane inkognito. Probuďte se dorůžova každé ráno s rozjasňujícím BB creamem se speciálním složením 9 v 1! Připraví, vyhladí, zakryje, zvláční, minimalizuje viditelné póry, probudí a rozjasní pleť, těšte se na přirozený vzhled a ještě zářivější výsledek!

Se svými 9 benefity skutečně toto vše BB cream umí.

Rozjasňující BB cream Radiance se brzy stane jednou z tvých ranních nezbytností, které ti pomohou připravit a zároveň vylepšit pleť! Odlehčené složení obsahuje také podkladovou bázi, každé ráno bude tvoje tvářička vypadat přirozeně a neuvěřitelně svěže.

Tento BB cream, obohacený o bambucké máslo, skvěle hydratuje pleť, která nikdy nevypadala tak sametově!

Zvláčňující formule dodá pleti dávku hydratace, která vydrží až 24 hodin.

Tento malý rozjasňující zázrak probudí unaveně vypadající pleť každičké ráno. Je stejně tak povzbuzující jako tvůj každodenní šálek kávy. Složení je obohacené o komplex obsahující unikátní formu vitaminu C, který napomáhá projasnit tvoji pleť. S žádnou jinou texturou nezažiješ pocit tak úžasného znovuzrození!

Nedokonalosti? BB cream Radiance ti díky svým krycím schopnostem pomůže redukovat drobné skvrny.

Odlehčená formule dokonale splyne s tvojí pokožkou, pozvedne její přirozený jas a dodá perfektní look, aniž by někdo poznal, že jsi nalíčená.

Dalším benefitem je ochranný faktor SPF 20, BB cream Radiance od Rimmel London napomáhá chránit pleť proti nežádoucím UV paprskům, poskytuje střední ochranu před sluncem. Tvoje pleť zůstane zvláčněná, jemná a hydratovaná. Tohle není jen make-up – je to super make-up!!

BB cream Radiance je k dostání ve dvou odstínech, které dokonale splynou s pletí. Vyber si světlý či střední, každý z nich senzačně pozvedne tvůj přirozený jas.

Aplikace je tak snadná, jednoduše vymáčkni z tubičky množství o velikosti hrášku a nanes svými prsty, rozluč se s nudným a unaveným vzhledem. Tento BB cream udělá všechnu těžkou práci za tebe.

Úžasně šikovná 30 ml tubička reflektuje daný odstín a je zvýrazněna jasně oranžovým uzávěrem a zářivou grafikou.

Novinka BB Cream Radiance od Rimmel London… Get the London look.
 

BB Cream Radiance 159 Kč, ve vybrané distribuci – Rossmann, Teta, Tesco – stojany s rozšířeným portfoliem