1. června 2015
 | 
Říká se, že každý je svého štěstí strůjce. A platí to i o problematické pleti s akné.

Někdy jsou potíže dány geneticky, ale nejčastěji si největší poškození způsobujeme vlastní rukou.

Dvoudílný cyklus se přednostně zaměřil na správné čištění pleti s výskytem akné. Dnes se společně podíváme na nejčastější prohřešky, kterých se na své pleti nevědomky dopouštíte.

Spánek jako v bavlnce

Během noci probíhá celková regenerace a pleť odpočívá. Zvolte povlečení, které nebude dráždit pokožku umělými vlákny. Před ulehnutím regulujte také teplotu. Neusínejte v přetopených místnostech, kde se pleť může lehce zpotit a poskytnout tak pupínkům úrodnou půdu.

Tragický scénář: Mačkání!

Je to tady! Opět se na bradě vytvořil nehezký pupínek. Všichni víme, jaká je nejčastější reakce všech žen – zničit! Ale nedělejte to. Volte raději účinnější metodu, a vyzkoušejte osvědčené Aknea ošetřující sérum, které je určeno pro lokální ošetření a zklidnění projevů akné během dne. Obsahuje konopný olej, arniku, tymián, šalvěj a mátu. Přípravek výrazně mírní zarudnutí a podráždění pleti a navíc zklidňuje zanícené póry.

STOP toxinům

Kávička a cigareta? Příšerný to zlozvyk! Zkuste se někdy podívat na filtr od vykouřené cigarety, nebo na usazeniny v oblíbeném šálku.  Opravdu chcete stejnými zplodinami zanášet i vaši citlivou pokožku?

Líčení není nátěr

Vrstvené líčení a tuny make-upu zapříčiňují hloubkové zanesení pórů. Uvědomte si, že vaše pleť není plot, aby se natírala nadvakrát. Pro hloubkové ošetření a detoxikaci pokožky je zde přírodní Aknea čistící maska obsahující unikátní kombinaci konopného oleje, zeleného jílu, tea tree, mateřídoušky a myrhy. Vaše pleť bude výrazně jemnější a vyhlazená.

Pečujte o svou pleť a výsledky se brzy dostaví!