21. dubna 2015
 | 
Vlny jak z filmového plátna!

L´Oréal Professionnel přináší řadu stylingových produktů, se kterými vykouzlíte krásné glamour vlny během pár minut. Tato ucelená řada nabízí 4 produkty různých textur, které jsou určené pro různé typy vlasů a druhy vln. Naše Tecni.ART stylistka Misha Čadková, vám nabízí své tipy k jejich použití.

SIREN WAVES
Definující elasto-krém obnovující vlny. Vytvořte vzhled hodný červeného koberce s definovanými, měkkými, zářivými vlnami. Inovativní textura elasto-krému umožňuje dosažení pružných definovaných vln a zároveň rozzářený vzhled přirozeně lesklých vlasů. Ideální pro všechny typy vlasů. 

WAVES FATALES
Formující gelový krém pro 24h* definování vln. Strhněte všechny pohledy na sebe se svůdně tvarovanými a pružnými vlnami s optimálním leskem. Hladká gelový-krémová struktura poskytuje 24h* fixaci.  Ideální pro normální až pevné vlasy.
*instrumentální test 

SPIRAL QUEEN
Vyživující pěna pro konturování vln. Vrhněte se do světel reflektorů s ultra definovanými, vyživenými a výraznými vlnami. Krémová nezatěžující textura podporuje přirozený pohyb normálních až pevných vlasů.  

SWEETHEART CURLS
Lehké dvoufázové sérum ve spreji, nadýchané vlny. Zahrajte si na miláčka červeného koberce s hravými a lehkými vlnami vytvořenými díky nezatěžujícímu složení. Ideální pro jemné vlasy. 

„Produkty Hollywood Waves mají velmi lehkou texturu a díky jejich variabilitě jsou určeny pro všechny typy vlasů. Waves Fatales zatím používám nejvíce, krásně podrží vlasy, má lehkou texturu a dlouhodobý efekt po celý den. Produkty Hollywood Waves se navíc dají vrstvit, aniž by zatížily vlasy. Druhý den je vlasy možné oživit sprejem Sweetheart Curls, což je velmi lehký sprej s nízkou fixací pro jemné vlasy. Dle mé zkušenosti také dobře funguje na velmi vlnité až krepaté vlasy, podpoří vlasy bez velké fixace. Pro středně vlnité vlasy skvěle zafunguje Siren Waves, má také jemnou fixaci a dokáže krásně vlny podpořit a vykreslit. U Spiral Queen mně v první řadě překvapila absolutní lehkost a jemnost i navzdory tomu, že je to pěna.  Je ideální na pevné, vlnité vlasy. Dodá jim lehkost a vyživí je, dají se pak lehce tvarovat pomocí kartáče do vln. Všechny produkty Hollywood Waves lze velmi jednoduše aplikovat. Lepší je aplikovat produkty do vlasů postupně do oddělených sekcí od hlavy až ke konečkům. Pokud je potřeba, je možné všechny produkty vrstvit, vlasy nezatíží a vlasy se po nich nádherně lesknou a vlny drží po celý den. Jsou to skvělé produkty na letní měsíce!“

Misha Čadková, Tecni.ART stylistka – MISHA/ Hair Studio, Praha